agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Jeden do wszystkiego: nowy, wieloplatformowy i bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Razer Barracuda x

Jeden do wszystkiego: nowy, wieloplatformowy i bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Razer Barracuda x

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Głośniki, słuchawki i mikrofony / 2021-07-14 11:14:04

Razer, wiodąca marka lifestylowa dla graczy, zaprezentowała  bezprzewodowy, wieloplatformowy i mobilny zestaw słuchawkowy Barracuda X, przeznaczony do grania na różnych urządzeniach w domu lub poza nim.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Barracuda X to uniwersalny, bezprzewodowy headset typu 4 w 1, wyposażony w potężne przetworniki oraz mikrofon zapewniającym krystalicznie czysty dźwięk. Słuchawki są kompatybilne z komputerami PC, PlayStation, Nintendo Switch i urządzeniami z systemem Android. Barracuda X oferują prawdziwą wszechstronność i swobodę  użytkowania przy zachowaniu komfortu na długie godziny.

Wiele współczesnych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych jest przeznaczonych do użytku albo w domu, albo w podróży, a przełączanie się między różnymi urządzeniami może być czasochłonnym procesem, a proces parowania (a potem odłączania) przez Bluetooth często prowadzi do problemów z połączeniem. Barracuda X została zaprojektowana z myślą o łatwości i wszechstronności użytkowania, a to dzięki niezawodnemu połączeniu bezprzewodowemu o ultraniskim opóźnieniu połączonym z wygodną, elegancką i ergonomiczną konstrukcją, potężnymi przetwornikami Razer TriForce i odłączalnemu mikrofonowi Razer HyperClear Cardioid z certyfikatem Discord. Całość tworzy idealne rozwiązanie typu „wszystko w jednym” do grania na wielu platformach.

Wiele zestawów słuchawkowych, które trafia na rynek z przeznaczeniem do użytku na wielu platformach, osiąga to tylko za pomocą połączenia przewodowego”, mówi Alvin Cheung, starszy wiceprezes działu urządzeń peryferyjnych Razera. „Razer Barracuda X łączy w sobie najwyższej klasy funkcje gamingowe oraz prawdziwą łączność bezprzewodową 4 w 1 z designem i łatwością użytkowania znaną ze słuchawek lifestylowych. W rezultacie powstał jeden wielofunkcyjny zestaw słuchawkowy, idealny do codziennego grania przez wiele godzin, bez względu na to, z jakiej platformy korzystasz i gdzie się znajdujesz”.

Jeden do wszystkiego

Słuchawki Barracuda X zostały opracowane od podstaw jako wszechstronny, wieloplatformowy zestaw słuchawkowy z silnym naciskiem położonym na ich styl i wygodę użytkowania. Zespół inżynierów Razera wykorzystał swoje wieloletnie doświadczenie, aby zintegrować wiodącą w branży technologię audio firmy Razer z wygodnym bezprzewodowym zestawem słuchawkowym do grania, który sprawdzi się zarówno podczas użytku w domu, jak i na zewnątrz.

Barracuda X przeszła przez zaawansowany proces projektowania, którego głównym celem było osiągnięcie pełnej wygody i prostoty. Zaowocowało to konstrukcją o wklęsłej powierzchni, aby zredukować wielkość słuchawek, czystymi liniami i harmonijnym połączeniem pałąka i muszli słuchawkowych. Całość tworzy elegancki i stylowy wygląd. Nauszniki o niskim profilu są ustawione tak, aby pasowały do każdego kształtu ucha. Można też je regulować i obracać, w celu uzyskania najlepszego dopasowania. Dzięki miękkim nausznikom z pianki zapamiętującej kształt oraz solidnemu, ale miękkiemu i lekkiemu pałąkowi zapewniającemu bezuciskowe dopasowanie do głowy, Barracuda X waży zaledwie 250 g, co zapewni wygodę użytkowania przez cały dzień.

Bezproblemowe podłączanie typu plug and play

Barracuda X jest wyposażona we wszystkie akcesoria niezbędne do tego, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi różnych urządzeń, od razu po ich wyjęciu z pudełka. Serce multiplatformowości Barracudy X stanowi Razer HyperSpeed Wireless USB-C Dongle, za pomocą którego Barracuda X może być bezproblemowo podłączona do komputera PC, PlayStation, Nintendo Switch lub urządzeń z systemem Android - jako urządzenie typu plug and play, które nie wymaga przechodzenia przez proces parowania ani pobierania dodatkowego oprogramowania czy sterowników.

W sytuacjach, w których połączenie przez USB-C nie jest dostępne, Barracuda X może korzystać z  adaptera USB-C na USB-A (w zestawie),  który idealnie sprawdzi się komputerze PC lub na zadokowanym Nintendo Switch. Aby maksymalnie zwiększyć kompatybilność w pudełku znajduje się również 3,5 mm jack 4-pin, gdy niezbędne jest połączenie analogowe. Pudełko z Barracuda X zawiera także kabel ładującym USB-C/USB-A, co zapewnia żywotność baterii do 20 godzin ciągłej pracy.

Dostrojony dla najwyższej jakości dźwięku

Barracuda X wykorzystuje najnowszą technologię audio firmy Razer. Dzięki 40-milimetrowym przetwornikom Razer TriForce, słuchawki zapewniają najwyższą jakość dźwięku, generując jasny i czysty dźwięk z odpowiednio dostrojonymi wysokimi, średnimi oraz niskimi częstotliwościami, w celu uzyskania wyraźniejszych tonów wysokich, bogatego środka i mocnego basu.

Wyposażona w odłączalny mikrofon kardioidalny Razer HyperClear, Barracuda X zapewnia ultrawyraźną komunikację głosową, niezależnie od platformy, na której grasz. Mikrofon Barracuda X oferuje lepszą izolację głosu, dzięki eliminacji szumów otoczenia z tyłu i po bokach, zwiększoną czułość zapewniającą lepsze pasmo przenoszenia niskich częstotliwości oraz zoptymalizowaną obudowę dla większej przejrzystości i dokładnego zbierania głosu.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Barracuda X to jedyny zestaw słuchawkowy do grania we wszystkie gry. Cechuje się wszechstronnością, lekką konstrukcją i prostym w obsłudze bezprzewodowym połączeniem typu plug-and-play, które zapewnia bezproblemową obsługę 4 w 1 na komputerach PC, PlayStation, Nintendo Switch i urządzeniach z systemem Android.

O RAZER BARRACUDA X

Słuchawki

·         Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

·         Impedancja: 32 Ω @ 1 kHz

·         Czułość: 96dBSPL/mW@1KHz by HATS

·         Przetworniki: 40 mm przetwornik dynamiczny

·         Wewnętrzna średnica nauszników: 60 x 40mm

·         Podłączenie: USB typu C lub na kablu przez 3,5 mm jack

·         Długość kabla: 1,5m

·         Przybliżona waga: 250g

·         Owalne poduszki nauszne: pokryte tkaniną i pluszem ze sztucznej skóry, dla izolacji akustycznej i komfortu

Mikrofon

·         Pasmo przenoszenia: 100 Hz – 10 kHz

·         Stosunek sygnału do szumu: ≥ 60 dB

·         Czułośc (@1 kHz): -42 ± 3 dB

·         Charakterystyka kierunkowości: jednokierunkowa

·         Certyfikowany przez Discord

Sterowanie umieszone na  muszli słuchawkowej

·         Głośniej/ciszej

·        Przełącznik włączania/wyłączania wyciszenia mikrofonu

Audio

·         Korzystanie z bezprzewodowego dźwięku: dongle USB-C

·         Korzystanie z dźwięku za pośrednictwem kabla: 3.5mm analogowy jack

·         Dźwięk przestrzenny: dostępny tylko na Windows 10 64-bit

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

€99,99 (sugerowana cena detaliczna)

Razer.com: 13 lipca 2021  Autoryzowani sprzedawcy : 13 lipca 2201

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe