agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Kable to przeżytek XX w.! Potwierdza to bezprzewodowa ładowarka Hama do Apple Watch
materiały prasowe

Kable to przeżytek XX w.! Potwierdza to bezprzewodowa ładowarka Hama do Apple Watch

GSM / Akcesoria GSM / 2023-10-31 06:55:25

Umieść, naładuj i gotowe! Do tak banalnie prostej czynności sprowadza się zasada działania najnowszej magnetycznej ładowarki Hama do zegarków Apple Watch. Zasili ona energią każdą ich generację w bardzo szybkim tempie, a zaopatrzono ją w złącze USB-C. Do wyboru mam dwie wersje kolorystyczne.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Technologia magnetycznego ładowania indukcyjnego, znana już ze świata smartfonów, trafia teraz do segmentu smartwatchów za sprawą bezprzewodowej ładowarki Hama. Powstała ona specjalnie z myślą o elektronicznych zegarkach z logo nadgryzionego jabłka i przybiera okrągły kształt z ruchomą osłoną portu USB. Jej długość to 5,5 cm, szerokość 3,5 cm, a wysokość wynosi 1 cm. Zapewnia 5 W maksymalnej mocy wyjściowej.

Wystarczy precyzyjnie położyć na tej premierowej ładowarce zegarek, a wbudowany magnes zrobi swoje, uruchamiając procedurę ładowania. Cały proces zatrzymuje się automatycznie po podniesieniu Apple Watch’a. Magnes zapewnia dokładne pozycjonowanie zintegrowanych cewek, dlatego zasilanie energią przebiega z maksymalną możliwą wydajnością. Co istotne, ładowarka od marki Hama współpracuje ze wszystkimi generacjami zegarków Apple, nie tylko z najnowszą ich wrześniową odsłoną. W dodatku nie musimy obawiać się o zbyt długie pozostawienie zegarka do ładowania, gdyż ładowarka gwarantuje ochronę przed przeładowaniem, przepięciem i zwarciem.

Kolejnym istotnym szczegółem jest ruchoma zaślepka ochronna, którą można zakryć wbudowane złącze USB-C, gdy akurat nie korzystamy z ładowarki. W ten sposób chroni ją przed brudem i naprężeniem mechanicznym podczas transportu. Podłączenie ładowarki do zasilacza, laptopa, powerbanka lub adaptera gniazdkowego za pomoc tego właśnie wejścia jest szybkie i sprawne. Całość dopełnia miękki i przyjemny w dotyku materiał wykonania, zapewniająca komfort użytkowania.

Bezprzewodowa ładowarka do Apple Watch od marki Hama jest już dostępna w sprzedaży w kolorze białym lub czarno-białym. Jej sugerowana cena detaliczna wynosi 159 zł.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe