agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Kawa De’Longhi Kimbo Arabica - kawa pełna pasji i witalności

Kawa De’Longhi Kimbo Arabica - kawa pełna pasji i witalności

EKSPRESY DO KAWY / Przepisy i porady / 2010-10-28 16:32:00

W październiku zadebiutowała na rynku nowa kawa ziarnista De’Longhi Kimbo. Zadziwiająca smakiem 100% arabica to kawa łagodna i wyrazista, z nutą kwiatowego aromatu, słodyczy i przyjemnej goryczki. Jej ziarna pochodzą z plantacji w Ameryce Środkowej i Południowej, gdzie są starannie selekcjonowane przez ekspertów Kimbo.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Dzięki temu oraz specjalnie dobranemu procesowi palenia uwydatniającemu pełnię smaku, przygotowana z nich kawa, która trafia do filiżanek konsumentów ma niepowtarzalny smak i bogaty, wyrafinowany aromat, emanujący słońcem, pasją i witalnością. Od dnia wprowadzenia na rynek kawy Kimbo Arabica najlepsza kawiarnia jest we własnym domu, gdyż z magicznych ziaren można zaparzyć pobudzającą zmysły espresso czy jedwabiście kremowe cappuccino.

Kawy marki Kimbo są od ponad 50 lat synonimem idealnej kawy espresso. Perfekcyjna równowaga smaku i aromatu jest efektem wykorzystywania najwyższej jakości surowców oraz nieprzerwanie prowadzonych badań. Innowacyjność podejścia i jakość, głębokie zakorzenienie we włoskim kulcie picia kawy i kunsztowne wzornictwo to podstawowe filary sukcesu marki De’Longhi jako światowego lidera w produkcji ekspresów do kawy. Dogłębne zrozumienie potrzeb konsumentów sprawia, że produkty sygnowane logo De’Longhi przewyższają oczekiwania klientów i nie mają sobie równych.

Kawa De’Longhi Kimbo Arabica, stworzona specjalnie dla De’Longhi, dostępna jest w opakowaniach 1kg, w cenie 99 pln za kg. Więcej informacji o produktach De’Longhi można znaleźć na stronie www.delonghi.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe