agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Kawa, jaką lubisz – nowe propozycje kaw od Miele

Kawa, jaką lubisz – nowe propozycje kaw od Miele

EKSPRESY DO KAWY / Akcesoria do ekspresów / 2019-03-07 13:19:36

Poranna mleczna kawa na dobry początek dnia, „un caffe” – jak powie prawdziwy Włoch – czyli espresso po obiedzie , a może mocna kawa dla pobudzenia zmysłów wieczorową porą? Teraz wszystkich przyjemnych doznań wynikających z picia kawy dostarczy firma Miele, która wprowadziła do oferty nowe mieszanki kaw: Black Edition – One for All, Black Edition – Espresso, Black Edition – Café Crema oraz bezkofeinową kawę Black Ediotion – DECAF.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nowe mieszanki kaw są doskonałym uzupełnieniem oferty ekspresów Miele. Dzięki nowym kawom Black Edition każdy, niezależnie od preferencji, przygotuje kawę, która zaspokoi jego oczekiwania. Spośród nowych mieszanek można wybrać tę, w której specjalna kompozycja ziaren najlepiej pasuje do wybranego rodzaju kawy. Oprócz walorów smakowych przygotowanych naparów kawowych, na uwagę zasługują również warunki, w jakich powstaje kawa. Pochodząca z upraw ekologicznych prowadzonych zgodnie z zasadą fair trade kawa Miele Black Edition, posiada certyfikat EU Organic Farming. Starannie wyselekcjonowane, ręcznie zbierane ziarna gwarantują najwyższą jakość kawy. Kawa palona jest w niskiej temperaturze (do 200 oC) przez dłuższy czas (do 20 minut) w prywatnej palarni założonej przez w 1936 roku przez Heinricha Voillmera, specjalizującej się w produkcji kaw premium.

W ofercie Miele znajdziemy uniwersalną kawę Black Edition – One For All, przeznaczoną do wszystkich rodzajów kaw, składającą się w 100% z ziaren Arabica. Jest to idealna kawa, która posłuży do przygotowania espresso, czarnej kawy, jak również kaw z dodatkiem mleka. Jej ziarna pochodzą z Kolumbii, Nikaragui, Hondurasu i Brazylii. Cechuje ją delikatny, jedwabisty i kremowy aromat, który doskonale pobudzi zmysły do działania podczas zabieganego dnia. Dla miłośników prawdziwego espresso, firma Miele proponuje Black Edition – Espresso. To idealna kawa do przygotowania wyśmienitego espresso, która zawiera 80% ziaren Arabica i 20% ziaren Robusty, nadającej jej goryczkowego smaku. Ziarna Arabica użyte w tej mieszance pochodzą z Columbii, Hondursu i Brazylii, zaś Robusta wywodzi się z Indii. Cechuje ją delikatny aromat z nutą czekolady i odrobiną ostrości. Drugą kawą zawierającą 100% ziaren Arabica jest Black Edition – Café Crema. Dzięki ziarnom pochodzącym z Etiopii, Kolumbii i Peru, przyrządzimy aksamitne café crema o subtelnym, kwiatowym i owocowym aromacie. Zwolennikom kawy bezkofeinowej Miele oferuje kawę Black Edition – DECAF. Jest to idealna kawa do przygotowania espresso oraz mlecznych naparów. Bardzo intensywny aromat espresso oraz delikatny, jedwabisty, z nutą owocową aromat kawy café crema zapewniają ziarna Arabica pochodzące z Kolumbii. Dekofeinizacja następuje poprzez delikatny, biologiczny proces.

Nowe mieszkanki kaw Miele doskonale sprawdzą się w ekspresach wolnostojących, jak i do zabudowy firmy Miele. Wybór odpowiedniego rodzaju kawy do ulubionego naparu kawowego zapewni jeszcze większe doznania płynące z delektowania się wyśmienitym smakiem i wspaniałym aromatem. 

  • Cena detaliczna brutto za opakowanie 250 g – 44,90 PLN
  • Cena detaliczna brutto za opakowanie 4x250 g – 169,90 PLN

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe