agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Klasyczny Chronos PI i wielozadaniowy Chronos Connect - dwa nowe smartwatche GOCLEVER

Klasyczny Chronos PI i wielozadaniowy Chronos Connect - dwa nowe smartwatche GOCLEVER

GPS / Akcesoria GPS / 2015-10-27 14:51:00

Rodzina inteligentnych zegarków GOCLEVER została powiększona o dwa nowe modele - Chronos PI i Chronos Connect. Chronos Pi urzeka eleganckim design’em klasycznego czasomierza, natomiast Chronos Connect to wielofunkcyjny smartwatch: „przedłużenie” telefonu, miniaturowy smartfon, a także mikrokamera.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Chronos Pi - Smartwatch nie tylko dla biznesmena

Zegarek GOCLEVER Chronos PI uzupełnia dostępną na rynku ofertę smartwatchy o wyglądzie klasycznego zegarka w segmencie ekonomicznym - okrągła tarcza i cienka koperta (10 mm) oraz elegancki, wymienny pasek spodoba się miłośnikom klasyki. Urządzenie zostało wyposażone w 1,54” kolorowy, dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 240x230 px i baterię o pojemności 320 mAh, która gwarantuje do 3 dni pracy przy podłączeniu do smartfona i 6 dni w trybie czuwania. Zegarek jest kompatybilny z telefonami z systemem Android 2.3 - 5.0 (5.1 wkrótce)  lub nowszym i iOS do wersji 8.0 lub nowszym i komunikuje się za pośrednictwem Bluetooth 4.0. Smartwatch Chronos PI powiadamia o połączeniach, smsach czy emailach. Z poziomu zegarka można sterować aparatem i odtwarzaczem muzyki w smartfonie. Wielbiciele wszelkiej aktywności docenią funkcję fit, która pozwala mierzyć przebyty dystans, liczbę kroków i spalone kalorie. Pożytecznym rozwiązaniem jest przycisk SOS, który w razie niebezpieczeństwa pozwala na kontakt ze zdefiniowanym numerem alarmowym. Smartwatch został wyposażony w funkcję dla zapominalskich - telefon finder, która pozwala lokalizować smartfona znajdującego się w zasięgu 10 metrów od zegarka. Komfort użytkowania gwarantuje możliwość ładowania poprzez ładowarkę magnetyczną, a także odporność na zachlapanie.

Bardziej rozbudowanym funkcjonalnie modelem jest smartwatch GOCLEVER Chronos Connect. Jak każdy inteligentny zegarek powiadamia o połączeniach, przychodzących smsach czy emailach. Slot karty SIM umożliwia jednak wykonywanie połączeń już z poziomu smartwatcha. Z kolei wbudowana kamera VGA pozwala na nagrywanie filmów i robienie zdjęć, które będą zapisywane na karcie micro-SD. Łatwą obsługę i intuicyjną nawigację gwarantuje kolorowy wyświetlacz LCD 1.54” o rozdzielczości 240x240 px. Koperta smartwatcha wykonana jest ze stali. Bateria o pojemności 400 mAH zapewnia 3 dni ciągłej pracy, gdy zegarek jest skonfigurowany z telefonem i 6 dni w trybie czuwania. Urządzenie współpracuje ze smartfonami z Bluetooth 3.0 lub 4.0 i systemem Android 2.3 - 5.0 (5.1 wkrótce). Chronos Connect został wyposażony w wiele funkcji multimedialnych - radio FM, przeglądarkę zdjęć i filmów zapisanych na karcie SD, a także możliwość zdalnego sterowania kamerą i odtwarzaczem muzyki w telefonie. Chronos Connect, podobnie jak model Chronos PI, posiada funkcję aktywnego trybu życia - krokomierz, licznik kalorii i przebytych kilometrów.

Nowe smartwatche GOCLEVER będą dostępne w sklepach internetowych na początku listopada. Cena GOCLEVER Chronos PI to 319 zł, z kolei GOCLEVER Chronos Connect - 199 zł.

źródło: goclever/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe