agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Kolejne głośniki komputerowe Harman Kardon nagradzane za design

Kolejne głośniki komputerowe Harman Kardon nagradzane za design

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Głośniki / 2010-10-28 15:54:00

Niezwykle popularne głośniki komputerowe Harman Kardon SoundSticks doczekały się kolejnej generacji. Wielokrotnie nagradzane za design, stanowią część stałej ekspozycji Museum of Modern Art w Nowym Jorku. W trzeciej generacji SoundSticks zastosowano czarne akcenty, dzięki czemu głośniki te idealnie pasują do nowych Apple iMac, MacBook, MacBook Pro i innych źródeł, takich jak odtwarzacze DVD czy iPad. Doskonałe brzmienie, tak charakterystyczne dla zestawów Harman Kardon SoundSticks, gwarantują 20-watowy subwoofer aktywny z głośnikiem skierowanym w dół, a także osiem jednocalowych, głośników szerokopasmowych zamontowanych w satelitkach. Harman Kardon SoundSticks III to kompatybilność z niemal każdym urządzeniem multimedialnym oraz uderzający, industrialny wygląd, idealnie uzupełniający perfekcyjne i klarowne brzmienie.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Czy można poprawić coś, co jest doskonałe? Nagrodzony, za niezwykły projekt przez MOMA w Nowym Jorku, oryginalny SoundStick® stał się kolejnym kamieniem milowym Harman Kardon®. SoundSticks III idzie jeszcze dalej. 6”, 20W aktywny subwoofer z głośnikiem skierowanym w dół. Osiem jednocalowych, szerokopasmowych głośników. Kompatybilność z niemal każdym urządzeniem multimedialnym. Uderzający, industrialny wygląd, idealnie uzupełniający perfekcyjne i klarowne brzmienie. Harman Kardon SoundStick III wnosi nowy poziom ekscytacji do muzyki, gier i filmów z minimalnym okablowaniem. I przy tym wygląda spektakularnie.

Zalety:

 • niesamowity, industrialny wygląd zgodny z każdym urządzeniem multimedialnym wyposażonym w analogowe gniazdo jack stereo
 • realistyczny, wypełniający pokój dźwięk i niezwykłe odtwarzanie basu
 • dotykowa obsługa głośności i wyciszenia
 • regulacja dopasowania poziomu subwoofera
 • regulowane podstawki satelitów

Kluczowe wyposażenie:

 • Odłączane przewody audio: Przewody wejściowe SoundSticks są odłączane, dzięki czemu podłączanie, prowadzenie przewodów w meblach instalacji audio a także zastąpienie ich w razie uszkodzenia jest znacznie łatwiejsze.
 • Czarne akcenty: Zestaw SoundSticks III jest perfekcyjnie dopasowany do nowych Apple iMac, MacBook, MacBook Pro i innych źródeł z połyskującym wykończeniem, jak na przykład odtwarzacze DVD, a nawet iPad. Nowy, śnieżnobiały LED w subwooferze zapewnia klasyczną poświatę.
 • Przewody audio: Przewody audio dopasowane są do przeźroczystego wykończenia kolumn. Z transparentną osłoną, pokazującą wysokiej jakości, ekranowane przewody, zapewniają lepsze ekranowanie od zewnętrznych interferencji i pewne połączenie źródła z kolumnami bez degradacji jakości.
 • Wykorzystanie energii: System SoundSticks III jest w pełni kompatybilny z najbardziej wymagającymi i surowymi wymaganiami gospodarowania energią, i zawiera wygodny wyłącznik wbudowany w regulację głośności w subwooferze.

Harman Kardon SoundSticks III w listopadzie będą dostępne w sieci naszych dealerów na terenie całego kraju (www.harman-kardon.com.pl), sugerowana cena wyniesie 799 zł.

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe