agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Kolekcja LegacyFloral marki Russell Hobbs

Kolekcja LegacyFloral marki Russell Hobbs

MAŁE AGD / Czajniki elektryczne / 2017-11-07 10:55:00

Wprowadź do swojej kuchni odrobinę szaleństwa i kwiatowej świeżości z najnowszą kolekcją Legacy Floral od marki Russell Hobbs. Designerskie, czarne wzory kwiatowe tworzą niebanalne ilustracje na najnowszych propozycjach producenta.  

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Jeżeli dzień zaczynacie od aromatycznej kawy, to Czajnik Legacy Floral White będzie Waszym idealnym sprzymierzeńcem. Oprócz stylowego, przyciągającego wzrok designu, czajnik oferuje mnóstwo nowoczesnych funkcji. Niezależnie od tego, czy działacie w porannym pośpiechu i potrzebujecie porannej kawy przed rozpoczęciem dnia, czy chcecie umilić dzień swojej połówce podając kawę do łóżka, to wykorzystując funkcję szybkiego gotowania dla 1, 2 lub 3 filiżanek macie gwarancję zagotowania dokładnie tyle wody ile w danym momencie potrzebujecie. 

Z czajnikiem Legacy Floral  zapomnicie o przeciekach i rozbryzgach przy nalewaniu gorącej wody. Dzięki doskonale wyprofilowanemu dziubkowi, czajnik precyzyjnie nalewa wodę do kubka, a dzięki obrotowej podstawie 360 °, możecie odłożyć czajnik z każdej strony na podstawie owijając dodatkowo wokół niej kabel. Wysoka moc 2400 W, oraz 1, 7 l pojemności czajnika sprawdzi się idealnie dla całej rodziny.

[[[zdjecie,22963,duze]]]

Dla tych, którzy do porannej kawy lubią chrupiące tosty mamy toster Legacy Floral White. Russell Hobbs doskonale wie, że tosty jedzone są zazwyczaj na śniadanie, kiedy większość z nas jest w porannym pośpiechu. Dlatego klienci na pewno docenią możliwość przygotowania tostów o 55% szybciej. To, że mamy różne gusta, wszyscy wiedzą. Niektórzy lubią chrupiące, mocno wypieczone tosty, a inni lekko przyrumienione tosty w złotym kolorze. Regulacja stopnia daje całkowitą kontrolę nad stopniem opiekania, dzięki czemu każdy może przygotować takiego tosta, jakiego lubi. Długie wloty pomieszczą większe kawałki pieczywa, a opcja rozmrażania, anulowania czy podgrzewania oznacza oszczędność czasu w porannym pędzie. Toster został wyposażony także w opiekacz bułek, który doskonale sprawdza się w przypadku bagietek, croissantów. Wbudowana taca na okruchy ułatwia dbanie o czystość w kuchni. W każdej chwili można ją bez trudu wysunąć i opróżnić. Zintegrowany schowek na przewód pozwoli cieszyć się porządkiem i oszczędzeniem miejsca na kuchennym blacie.

źródło: rh/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe