agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Kolekcja śniadaniowa Mini Classic marki Russell Hobbs

Kolekcja śniadaniowa Mini Classic marki Russell Hobbs

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy przelewowe / 2013-11-22 11:58:00

Współpraca pomiędzy dwoma uwielbianymi przez Brytyjczyków markami doprowadziła do stworzenia kolekcji Mini Classic, łączącej klasyczny design z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W ten sposób powstały pełne brytyjskiej klasy produkty najnowszej serii śniadaniowej marki Russell Hobbs. Zawierająca charakterystyczne dla Mini paski kolekcja ze stali nierdzewnej obejmuje czajnik, toster i ekspres do kawy - wszystkie wykończone w błyszczącej szarości z czarnymi akcentami. Kolekcja śniadaniowa Mini Classic to idealny zestaw nie tylko dla wszystkich miłośników kultowych samochodów Mini, ale również każdego, kto docenia precyzyjny design na co dzień.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

EKSPRES DO KAWY MINI CLASSIC

Ekspres do kawy Mini Classic ze szczotkowanej stali nierdzewnej, z typowymi dla Mini paskami i rozpoznawanym logo, wniesie mnóstwo stylu do każdej kuchni. Bardzo pojemny szklany dzbanek pozwala na przygotowanie aż 12 filiżanek aromatycznej kawy, która dłużej pozostaje świeża dzięki płytce utrzymującej ciepło. Ekspres Mini Classic o mocy 1000 W jest bardzo prosty w użyciu - obsługiwany jest za pomocą jednego przycisku oraz wyposażony w wskaźnik pracy urządzenia oraz wskaźnik poziomu wody. Dzięki funkcji Anti-drop zapobiegającej kapaniu oraz wyjmowanemu uchwytowi na filtr, utrzymanie urządzenia w czystości jest bardzo łatwe.

  • Sugerowana cena detaliczna - 229 złotych

CZAJNIK MINI CLASSIC

Zawierający charakterystyczne dla Mini paski czajnik o pojemności 1,7 litra, wykonany jest ze stali nierdzewnej. Automatyczny wyłącznik oraz funkcja zabezpieczenia przed włączeniem pustego czajnika jest szczególnie przydatna nie tylko dla roztargnionych. Wygodę w obsłudze gwarantuje w pełni obrotowa podstawa, wskaźnik poziomu wody oraz schowek na przewód, a wyjmowany filtr antywapienny ułatwia czyszczenie. Urządzenie o mocy 2200 W posiada również ukryty element grzewczy.

  • Sugerowana cena detaliczna - 199 złotych

TOSTER MINI CLASSIC

Pod stylową „karoserią“ wykonaną ze stali nierdzewnej znajdują się funkcje rozmrażania, zatrzymania opiekania i regulacja stopnia przyrumienienia, dzięki którym każdy tost będzie dopasowany do indywidualnego smaku. Toster o mocy 1100 W wyposażony jest w ruszt do opiekania bułek i rogalików, a bardzo szerokie otwory oraz prowadnica centrująca ustawienie pieczywa zapewnią równe opieczenie tostów o różnej wielkości. Wygodny dostęp do przygotowanego pieczywa zapewnia wysoki podnośnik. Dzięki wyjmowanej tacce na okruchy czyszczenie urządzenia nie sprawia trudności, a wbudowany schowek na przewód ułatwia przechowywanie.

  • Sugerowana cena detaliczna - 199 złotych

źródło: rh/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe