agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Kolorowa gra świateł - okap DHD796X marki De Dietrich

Kolorowa gra świateł - okap DHD796X marki De Dietrich

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2010-06-02 18:55:00

Od chłodnego błękitu, poprzez ciepły pomarańcz, aż do intensywnej czerwieni - oryginalny okap DHD796X ekskluzywnej marki De Dietrich, sygnalizuje poziom mocy niezwykłą, barwną iluminacją.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Wyjątkowe urządzenie dekoruje kuchenną przestrzeń, niczym wytworne dzieło sztuki i pozwala spojrzeć na wnętrze w zupełnie nowym świetle. Okap kominowy DHD796X marki De Dietrich, to doskonała, harmonijna kompozycja szlachetnej stali nierdzewnej i elementów ze szkła. Perfekcyjna forma kryje w sobie unikalne rozwiązania - zarówno technologiczne, jak i estetyczne. Boczne ścianki okapu, wykonane ze szkła, emitują w górnej części subtelne, kolorowe oświetlenie. Barwy zmieniają się w zależności od wybranej mocy pochłaniania oparów, która dochodzi do 850 m³/h.
Zarówno przy minimalnej jak i maksymalnej prędkości, okap pracuje z wyjątkową dyskrecją dźwiękową. Elektroniczne przyciski sensorowe wystarczy delikatnie musnąć, by uruchomić urządzenie, odświeżyć powietrze i wypełnić kuchenne wnętrze nastrojowym oświetleniem.
 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe