agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Kolorowe okapy kuchenne marki Globalo

Kolorowe okapy kuchenne marki Globalo

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2014-04-25 14:51:00

Niektóre wyglądają jak designerskie lampy, inne swoim kształtem przypominają proste tuby, jeszcze inne - nieco bardziej tradycyjne - swoją konstrukcją nawiązują do odwróconej litery T. Bez względu na to na jaki okap się zdecydujemy, warto zadbać zarówno o jego parametry, jak i o oryginalny wygląd oraz kolor, który rozjaśni i tchnie życie w naszą kuchnię.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

„Stylizacja kuchni pozwala nadać jej niepowtarzalny charakter. Projektanci i użytkownicy pokochali kolorowe i kontrastowe dodatki. To właśnie one podkreślają urodę i formę przedmiotów. Rosnącym zainteresowaniem cieszą również kolorowe okapy kuchenne.” - mówi Krzysztof Błażowski, właściciel marki Globalo.

W aneksie kuchennym odważne i modne są nie tylko zestawienia kolorystyczne, ale również forma zabudowy. Ważne, aby kontrastowe i soczyste kolory dodatków połączyć z neutralnymi kolorami wnętrza, np. z bielą lub szarością. Specjalista ds. Sprzedaży marki Globalo dodaje: „Największym zainteresowaniem cieszą się okapy w kolorze czerwony i zielonym, jednak w swojej ofercie proponujemy możliwość malowania okapu na inne kolory z palety RAL.”

źródło: globalo/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe