agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Komplet garnków – czy to dobry pomysł na prezent?

Komplet garnków – czy to dobry pomysł na prezent?

DUŻE AGD / Akcesoria AGD / 2023-02-25 18:05:54

Szukasz pomysłu na prezent? Często to, czy konkretny upominek jest odpowiedni, zależy od okoliczności, jak również samego obdarowanego. Jeśli idziesz na ślub lub chcesz obdarować kogoś, kto jest miłośnikiem gotowania, komplet garnków sprawdzi się doskonale. Zobacz, kiedy, komu i dlaczego warto sprezentować taki praktyczny upominek.

Z jakiej okazji można podarować komplet garnków?

Jako prezent na 18-stkę komplet garnków niekoniecznie będzie trafionym pomysłem, jednak warto wiedzieć, że jest sporo innych okazji, które można w ten sposób uświetnić.

Kiedy podarowanie kompletu garnków okaże się dobrym pomysłem? Na pewno wtedy, gdy będziesz szukał prezentu solidnego o charakterze domowym, czyli takim, przeznaczonym do użytku dla całej rodziny.

Do takich okazji zalicza się:

·  ślub – jeżeli wiesz, że młoda para dopiero będzie wiła swoje gniazdko i wyposażała je, możesz pokusić się o obdarowanie ich garnkami. Bez wątpienia są one produktami pierwszej potrzeby i zawsze się przydadzą,

·  rocznica ślubu – w niektórych rodzinach garnki mają tyle lat, ile trwa małżeństwo. Dobrym pomysłem z okazji 10 czy 20 rocznicy ślubu będzie obdarowanie ich czymś nowym. Garnki na pewno ucieszą parę świętującą jubileusz,

·  święta – z tej okazji prezent w postaci kompletu garnków można podarować np. rodzicom. Jako prezent składkowy od dzieci na pewno okażą się ona trafionym upominkiem i okazją do częstszego wspólnego gotowania i spożywania posiłków.

Ponadto każda inna okazja, jak urodziny czy imieniny będzie odpowiednia, by podarować garnki. Ale uważaj – taki upominek najbardziej ucieszy miłośnika gotowania, a okaże się nietrafiony, gdy dana osoba nie lubi, nie umie i nie planuje pichcić.

Zakup garnków na prezent przy ograniczonych funduszach

Czasem jest obawa, że nie stać nas na prezent, jakim jest komplet garnków. Istotnie, niektóre zestawy kosztują sporo, przekraczając budżet, jaki sobie założyłeś. Na szczęście w sprzedaży znajdziesz też sporo tańszych kompletów, jak choćby 6-częściowy TOPFANN Avant, za którego zapłacisz mniej niż 150 złotych. Pod względem ceny na uwagę zasługują też garnki emaliowane, zwłaszcza mniejsze zestawy 3-elementowe.

Jeżeli jednak zechcesz obdarować bliskich czymś z wyższej półki, rozważ zorganizowanie prezentu składkowego. Oznacza to, że każdy z gości przekazuje pewną pulę pieniędzy i z tego, co uda się uzbierać kupujecie jeden łączony upominek. Wówczas w zasięgu Waszych możliwości będą nawet prezenty za 1000 złotych i więcej.

Komplet garnków świetnie prezentuje się jako prezent. Ładnie zapakowany jest spory i niemało waży, dlatego pięknie będzie wyglądał pod choinką lub pośród innych upominków weselnych czy imieninowych.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe