agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Koniec z rozładowaną baterią

Koniec z rozładowaną baterią

INNE / Internet / 2015-08-25 14:53:00

Bank energii TP-LINK PB50 to niewielkie i wydajne urządzenie, które naładuje Twojego smartfona, nawigację lub cokolwiek innego z łączem USB zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Każdemu nieraz zdarzyło się, że bateria w smartfonie, tablecie czy nawigacji turystycznej wyładowała się w najmniej pożądanym momencie. Smartfon, gdy czekacie na ważny telefon. Tablet, gdy oglądacie na nim film i już zaraz ma się okazać, kto jest mordercą. Nawigacja turystyczna właśnie wtedy, gdy nie wiesz, w którą stronę dalej iść. W takich sytuacjach warto mieć w kieszeni bank energii.

 Najnowszy bank energii od firmy TP-LINK - PB50 cechuje się kompaktowymi rozmiarami, eleganckim designem i dużą wydajnością. Pełen bank energii pozwala naładować smartfona do 5 razy. Jest przy tym lekki (waży jedynie 281,3g) i niewielki - bez problemu zmieści się w kieszeni czy damskiej torebce.

Bank energii rozpoznaje podłączone urządzenia i zapewnia najwyższą możliwą prędkość ich ładowania. Dwa porty USB umożliwiają jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń, a cztery diody precyzyjnie wskazują stan naładowania baterii w banku.

Zaawansowane systemy zabezpieczające w urządzeniu PB50 chronią przed zwarciem, zbyt dużym napięciem i natężeniem, przegrzaniem oraz nadmiernym naładowaniem lub rozładowaniem ich baterii. Bank energii TP-LINK PB50 jest już dostępny w sprzedaży. Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją.\

źródło:tplink/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe