agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Kroi się coś pysznego - akcja promocyjna wielofunkcyjnych robotów kuchennych Bosch

Kroi się coś pysznego - akcja promocyjna wielofunkcyjnych robotów kuchennych Bosch

MAŁE AGD / Roboty kuchenne / 2017-03-17 07:27:07

Roboty wielofunkcyjne marki Bosch ułatwią każde kulinarne zadanie. Szansą, by się o tym przekonać jest nowa promocja, w której za zakup jednego z nich można otrzymać premię od 50 do 250 zł. Akcja potrwa do 12 maja br. i wspiera ją ambasador urządzeń, Mateusz Gessler.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

W promocji udział bierze niemal 40 różnych modeli z linii OptiMUM, MaxxiMUM, MUM5 oraz MUM4, które wraz z szerokim wachlarzem akcesoriów będą w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom w kuchni. Specjalna przystawka CubeCutter dołączana do modelu MUM54251, pomoże pokroić warzywa, owoce, żółty ser czy wędlinę w perfekcyjnie równe kostki. Dzięki temu przygotowanie tradycyjnej i tak lubianej sałatki warzywnej zajmie zaledwie kilka chwil.

Co należy zrobić?

Wystarczy wybrać odpowiedni dla siebie model objęty promocją i zgłosić jego zakup na stronie internetowej lub listem poleconym zgodnie z warunkami określonymi w regulaminie. Szczegóły dostępne są na stronie: www.bosch-home.pl. Premia zostanie przelana na podane konto bankowe w ciągu 60 dni od zgłoszenia. Jej wysokość zależy od wybranego modelu. Akcja potrwa do 12 maja br.

Mistrzowska pomoc

Jak urządzenia pomagają w kuchennych zmaganiach młodych kucharzy można już teraz zobaczyć  w programie MasterChef Junior, w którym jednym z jurorów jest Mateusz Gessler - ambasador robotów   i blenderów Bosch.

źródło: bosch/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe