agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Kruger&Matz  wprowadza do oferty telewizory z systemem VIDAA

Kruger&Matz wprowadza do oferty telewizory z systemem VIDAA

SPRZĘT RTV / Telewizory / 2023-05-24 14:10:34

Kruger&Matz wprowadził właśnie na rynek dwa telewizory Smart TV o przekątnej 40” i 43”. To, co wyróżnia nowe modele to zastosowanie VIDAA, czyli jednego  z najszybszych i najbardziej intuicyjnych systemów operacyjnych Smart TV. Co ważne, oferta marki w ciągu najbliższych dni rozszerzy się także o kolejne dwa telewizory 55” i 65” z systemem VIDAA. 

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nowa seria telewizorów Kruger&Matz poprzez wprowadzenie nowatorskich rozwiązań, oferuje użytkownikom nowy poziom domowej rozrywki. Zastosowany w nowych telewizorach zaawansowany system operacyjny VIDAA, zapewnia nie tylko łatwą nawigację i intuicyjny interfejs, ale też dostęp do najlepszych treści muzycznych, filmowych i sportowych, w tym popularnych platform takich jak: Netflix, YouTube, Disney Plus czy Amazon Prime Video. 

Dzięki VIDAA App Store, który oferuje bogatą bibliotekę multimedialną, użytkownicy mogą wybierać aplikacje, które odpowiadają ich różnorodnym zainteresowaniom i preferencjom np. ulubione serwisy streamingowe, gry i wiele więcej.       

Obydwa modele zostały wyposażone w szereg portów, dzięki którym można w dowolny sposób podłączyć dodatkowe urządzenia, zamieniając je w platformę multimedialnej rozrywki. Nowe telewizory smart tv Kruger&Matz to także doskonałe połączenie funkcjonalności z estetyką. Producent zastosował cienkie ramki obudowy, dzięki czemu maksymalnie wykorzystuje powierzchnię ekranu, skupiając uwagę na obrazie i tworząc przez to wrażenie większej przestrzeni.  

Dołączony do telewizora Kruger&Matz pilot został zaprojektowany z myślą o wygodnym i intuicyjnym użytkowaniu. Na pilocie znajdują się skróty do najpopularniejszych aplikacji, takich jak Netflix, YouTube czy Amazon Prime Video. Dzięki nim można szybko uruchomić ulubione treści bez konieczności przeglądania menu czy wyszukiwania aplikacji. Jednak to nie jedyny sposób zarządzania nową serią telewizorów Kruger&Matz. Wygodna obsługa, w tym zmiana kanałów, regulacja głośności czy przeglądanie menu, możliwa jest także bezpośrednio z aplikacji VIDAA Smart Remote na ekranie mobilnego urządzenia. 

Telewizory Kruger&Matz dostępne są na oficjalnej stronie internetowej producenta www.krugermatz.com oraz w sklepach elektronicznych sieci Rebel Electro w sugerowanych cenach: KM0240FHD-V – 1049 zł , KM0243FHD-V 1149 zł.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe