agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Kruger&Matz wprowadza serię telewizorów z systemem Google TV

Kruger&Matz wprowadza serię telewizorów z systemem Google TV

SPRZĘT RTV / Telewizory / 2024-04-25 12:20:48

W odpowiedzi na coraz większą popularność Smart TV na rynku, marka Kruger&Matz rozszerzyła swoje portfolio telewizorów o nowe produkty. Po sukcesie serii z systemem VIDAA, właśnie zadebiutowały modele wyposażone w Google TV. Seria ta skupia sześć urządzeń o przekątnej ekranu od 32” do 65”, które są odpowiedzią na potrzeby klientów oczekujących innowacyjnych rozwiązań oraz doskonałej jakości obrazu i dźwięku w przystępnej cenie.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

To, co wyróżnia nową serię telewizorów Kruger&Matz to inteligentny system operacyjny Google TV, który gwarantuje szeroką gamę możliwości oraz pozwoli odnaleźć użytkownikowi rozrywkę dopasowaną do jego upodobań. Dzięki Google TV w jednym miejscu ma on dostęp do aplikacji, funkcji interaktywnych oraz bogatej biblioteki treści online, w tym do tysięcy różnego rodzaju programów telewizyjnych i filmów z serwisów streamingowych. Co ważne są one odpowiednio zorganizowane, zgodnie z upodobaniami użytkownika.

Telewizory z serii Google TV marki Kruger&Matz charakteryzują się doskonałą jakością obrazu, która sprawia, że oglądanie ulubionych filmów, programów telewizyjnych i treści online staje się prawdziwą przyjemnością. Dzięki technologii podświetlenia D-LED każdy model zapewnia wyrazisty, jasny i ostry obraz, z dobrze zdefiniowanymi detalami nawet w dynamicznych scenach akcji. Co ważne, dzięki technologii HDR, Smart TV Kruger&Matz oferują lepszy kontrast i większą głębię kolorów, co przekłada się na bardziej realistyczne doznania wizualne.

Oprócz doskonałych osiągnięć w zakresie jakości obrazu i systemu operacyjnego, nowa seria telewizorów Kruger&Matz wyróżniają się mnogością złączy zapewniających elastyczność i kompatybilność z różnymi urządzeniami multimedialnymi. Do dyspozycji są m.in. 3 porty HDMI, które umożliwiają podłączenie konsoli do gier, odtwarzacza Blu-ray czy laptopa oraz dwa porty USB, które pozwolą odtwarzać multimedia bezpośrednio z pendrive'ów czy dysków zewnętrznych lub podłączyć klawiaturę, mysz i inne urządzenia peryferyjne.

Ponadto dostępne są także: wejście kompozytowe, złącze optyczne SPDIF oraz Jack 3,5 mm. Stabilne i szybkie połączenie telewizora z Internetem możliwe jest bezprzewodowo dzięki sieci Wi-Fi lub za pomocą przewodu sieciowego poprzez port Ethernet.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, telewizory z serii Google TV marki Kruger&Matz zapewniają wyjątkowo łatwe zarządzanie i obsługę, przez co korzystanie z nich staje się przyjemne i intuicyjne. Jednym z kluczowych elementów ułatwiających zarządzanie telewizorem jest możliwość sterowania za pomocą dedykowanej aplikacji Google TV, dostępnej w sklepach Play i App Store. Aplikacja umożliwia dostęp do różnorodnych ustawień telewizora bezpośrednio z urządzenia mobilnego, co pozwala na szybkie i wygodne dostosowanie np. jasności, kontrastu czy dźwięku. Ponadto korzystając z klawiatury na smartfonie, użytkownicy mogą łatwo, bez konieczności korzystania z pilota, wprowadzać hasła dostępu do różnych kont i aplikacji oraz wygodnie wyszukiwać nazwy programów czy filmów. Dodatkowo, wbudowany w telewizory Chromecast pozwala na prostą transmisję filmów, zdjęć i innych treści z telefonu bezpośrednio na ekran telewizora.

Nowe modele z serii Google TV wyposażone są także w funkcje wyszukiwania głosowego. Dzięki prostej komendzie głosowej, użytkownicy mogą szybko znaleźć interesujące programy, filmy czy aplikacje, a odpowiedzi otrzymają bezpośrednio na ekranie telewizora.

Aby zaspokoić różnorodne preferencje klientów w skład serii Kruger&Matz Google TV wchodzą telewizory o różnych wielkościach i rozdzielczościach ekranu:  32" HD, 40" i 43" FHD, a także modele 50", 55” i 65" UHD. Dostępne są one w oficjalnym sklepie na www.krugermatz.com, a także w sieci sklepów Rebel Electro oraz na www.rebelelectro.com.  

Sugerowane ceny detaliczne:  

  • KM0232-SA – 729 zł 
  • KM0240FHD-SA – 1079 zł 
  • KM0243FHD-SA – 1249 zł 
  • KM0250UHD-SA – 1599 zł 
  • KM0255UHD-SA – 1699 zł 
  • KM0265UHD-SA – 2299 zł   

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe