agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Kuchnie wolnostojące Amica

Kuchnie wolnostojące Amica

DUŻE AGD / Kuchenki / 2017-06-28 09:55:00

Kuchnie wolnostojące Amica to gwarancja najwyższej jakości od wielu lat. W ofercie znalazły się właśnie nowe modele, wyposażone w rozwiązanie umożliwiające miękkie domykanie drzwi  i Soft Close - do tej pory niedostępnej w gamie tych urządzeń.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

60 lat doświadczenia - pierwsze kuchnie wolnostojące zeszły z linii produkcyjnych Amica w 1957 roku. Dzisiejsze kuchnie w niczym jednak nie przypominają urządzeń sprzed lat - cztery najnowsze modele  które pojawiły się w portfolio Amica są wyposażone w najnowsze rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo oraz komfort użytkowników. Jednym z nich, zdecydowanie wyróżniającym nowe kuchnie na tle pozostałych jest funkcjonalność Soft Close dzięki której następuje delikatne domykanie drzwi piekarnika, a korzystanie z urządzenia jest dużo wygodniejsze.

Bezpieczeństwo pieczenia

Projektanci nowych kuchni zadbali o to, by ich użytkowanie było nie tylko wygodne, ale także bezpieczne. Rozwiązanie Chłodny Front pozwala na obniżenie temperatury szyby podczas pieczenia, eliminując tym samym ryzyko oparzenia przy przypadkowym dotknięciu. Kolejnym rozwiązaniem zwiększającym bezpieczeństwo podczas pieczenia są prowadnice teleskopowe, które zapewniają stabilność przy wyciąganiu z piekarnika nawet bardzo obciążonych i rozgrzanych blach.

Przede wszystkim wygoda

150°C w zaledwie 4 minuty - dzięki funkcji Szybki Nagrzew możemy przygotować wszystkie potrawy dużo szybciej niż zwykle ponieważ piekarnik osiąga wysoką temperaturę w wyjątkowo krótkim czasie. Ustawieniami kuchni możemy łatwo sterować dzięki elektrycznemu programatorowi, za pomocą którego można ustalić czas pracy oraz godzinę wyłączenia urządzenia. Dodatkowo, kuchnie posiadają funkcję umożliwiającą szybsze i wygodniejsze rozmrażanie mięs, ryb czy chleba. Wnętrze wszystkich urządzeń pokryte jest emalią Easy Clean dzięki czemu są one idealnie gładkie, przez co łatwiej utrzymać je w czystości.

Płyta XXI wieku

Płyty gazowe w kuchniach również zostały wyposażone w rozwiązania zwiększające komfort i bezpieczeństwo użytkowania, m.in. elektryczny zapalacz gazu. Wystarczy przekręcić pokrętło, by wybrany palnik zapalił się automatycznie się. Przez wyciekiem gazu chroni nas specjalne zabezpieczenie, które odcina dopływ gazu natychmiast, gdy tylko płomień palnika gaśnie. Stabilne, żeliwne ruszty na płycie z palnikami gazowymi posiadają bardzo dużą płaszczyznę roboczą dzięki czemu pozwalają na komfortowe gotowanie nawet w kilku dużych garnkach jednocześnie. 

Jesteśmy bardzo dumni, że możemy pochwalić się sześćdziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji kuchni wolnostojących. Od czasu gdy z linii produkcyjnej zeszła pierwsza kuchenka potrzeby i oczekiwania klientów znacząco się zmieniły, dlatego i my zmieniamy, a także unowocześniamy nasze produkty. Soft Close, Szybki Nagrzew czy elektryczny zapalacz gazu w pokrętle sprawiają, że przygotowanie potraw jest wygodniejsze i łatwiejsze - mówi Tomasz Pietrzyk, PR Manager Amica

Nowe modele kuchni są dostępne w różnych szerokościach (50 i 60 cm) dzięki czemu klienci mogą wybrać sprzęt, który najlepiej odpowiada na ich potrzeby w zależności od wielkości kuchni.

źródło: amica/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe