agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Kup Huawei MateBook D 16 lub MateBook 16s  i otrzymaj aż 200 GB przestrzeni w Chmurze Huawei!

Kup Huawei MateBook D 16 lub MateBook 16s i otrzymaj aż 200 GB przestrzeni w Chmurze Huawei!

SPRZĘT RTV / Inne / 2022-08-05 10:53:24

Z okazji premiery Huawei MateBook 16s i Huawei MateBook D 16, ruszyła wyjątkowa oferta – do każdego z najnowszych laptopów Huawei można do końca roku dostać aż 200 GB dodatkowej przestrzeni w ramach bezpłatnej, 3-miesięcznej subskrypcji Chmury Huawei. Ponadto, na każdego, kto w dowolnym momencie zechce sprawdzić potencjał rozwiązania Huawei osobiście i utworzy konto Huawei ID czeka 50 GB darmowego miejsca w chmurze.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Darmowy pakiet 200 GB pamięci w Chmurze Huawei przez pierwsze 3 miesiące

Po zarejestrowaniu się do Huawei ID, posiadacze najnowszych laptopów Huawei – MateBook D 16 oraz MateBook 16s – są uprawnieni do otrzymania 3-miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego, w ramach którego zyskają dostęp aż do 200 GB przestrzeni, którą mogą wykorzystać w wybrany przez siebie sposób. Oferta dla kupujących nowe MateBooki potrwa do końca roku.

50 GB przestrzeni w Chmurze Huawei za założenie konta

Jeśli w trakcie wakacji zabraknie Ci pamięci na zdjęcia, Huawei służy pomocą – każdy, kto po raz pierwszy założy konto Huawei ID, dostanie 50 GB wolnej przestrzeni – bez względu na to, czy posiada urządzenia Huawei, czy też nie. Oznacza to dodatkowe miejsce na blisko 2500 zdjęć, dzięki czemu żadne zdjęcie z wakacji nie będzie musiało zostać usunięte. Promocja ta ważna jest bezterminowo.

W celu skorzystania z okazji, należy zaktualizować aplikację Chmura Huawei do najnowszej wersji – 11.1.8.300. Dostęp do promocji można uzyskać za pomocą przeglądarki oraz aplikacji, zarówno w ekosystemie Huawei, jak i na innych systemach. Szczegóły znajdują się pod adresem cloud.huawei.com.

Użytkownicy mogą skorzystać najpierw z promocji dla nowych użytkowników, a następnie zrealizować bonus dla posiadaczy laptopów MateBook D 16 lub MateBook 16s. Klienci, którzy najpierw wykorzystają  promocję dla posiadaczy ww. urządzeń nie będą mogli później aktywować oferty dla nowych użytkowników. Usługa Mobile Cloud jest dostępna na telefonach Huawei, a PC Cloud na wszystkich komputerach opartych o system Windows.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe