agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Kup tablet Lenovo Tab M10 Plus (3. generacji) i odbierz akcesoria w prezencie

Kup tablet Lenovo Tab M10 Plus (3. generacji) i odbierz akcesoria w prezencie

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Tablety / 2023-08-21 13:16:50

Lenovo Polska nie zwalnia tempa i rusza z promocją, dzięki której przy zakupie multimedialnego tabletu Lenovo Tab M10 Plus 3. generacji można otrzymać przydatne akcesoria o wartości blisko 300 zł. Akcja trwa do 30 września 2023 r.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Lenovo Tab M10 Plus (3. generacji)

Promocja dotyczy zakupu tabletu Lenovo Tab M10 Plus 3. generacji – przenośnego multimedialnego urządzenia idealnie nadającego się zarówno do rozrywki, konsumpcji treści, nauki czy podczas wakacyjnych wypadów. Tablet gwarantuje wysoką wydajność dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi, a jego bateria pozwala na pracę przez cały dzień. Dużą zaletą Tab M10 Plus 3. generacji jest 10,6-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 2K z certyfikatem niskiej emisji światła niebieskiego. Oprócz tego oferuje specjalny tryb czytania upodabniający kolorystycznie wyświetlany obraz do drukowanej książki, idealny do ebooków czy edycji dokumentów.

W ramach promocji do każdego zakupu dołączane są akcesoria: etui na tablet Lenovo Folio Case z funkcją stojaka i rysik Lenovo Active Pen 3 umożliwiający wygodne tworzenie notatek czy realizowanie swoich rysowniczych pasji.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej, należy w okresie od 21.08.2023 r. do 30.09.2023 r. zakupić Lenovo Tab M10 Plus 3. generacji, wyciąć z opakowania produktu kod kreskowy oraz numer seryjny i przesłać zdjęcie wyciętego kodu poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://lenovopolska.pl/promocja-m10plus/.  Do formularza należy dołączyć dowód zakupu oraz skan wyciętego numeru seryjnego oraz kodu kreskowego urządzenia. Po zaakceptowaniu zgłoszenia etui na tablet Lenovo Folio Case i rysik Lenovo Active Pen 3 zostaną wysłane kurierem pod wskazany w formularzu adres.

Promocją objęte są produkty fabrycznie nowe, które zostały nabyte od następujących partnerów promocji: Delkom.pl, Elenovo.pl, Euro.com.pl, Komputronik.pl, Mediaexpert.pl, Mediamarkt.pl, Morele.net, Neonet.pl, Sferis.pl oraz X-kom.pl.

Poczuj się bezpiecznie dzięki usłudze Accidental Damage Protection

Bez względu na to, jak ostrożnie obchodzisz się z tabletem, wypadków nie da się uniknąć. Niezależnie od tego, czy jest to przepięcie elektryczne, czy upadek, usługa Lenovo Accidental Damage Protection One (ADP One) zapewnia Ci ochronę sprzętu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Możesz bez obaw korzystać z tabletu gdzie i kiedy chcesz.

Jak skorzystać z promocji? Zarejestruj swój tablet na stronie promocji lenovopolska.pl/adp, aby otrzymać darmową naprawę lub wymianę sprzętu w ramach dodatkowej gwarancji Lenovo ADP One!

ADP One to jedna darmowa naprawa lub wymiana tabletu w czasie 2-letniej ochrony liczonej od daty aktywacji. Więcej informacji na stronie  https://lenovopolska.pl/adp/.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe