agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Kyocera: nowe kompaktowe i ekonomiczne modele MFP A3 ECOSYS

Kyocera: nowe kompaktowe i ekonomiczne modele MFP A3 ECOSYS

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2011-05-11 15:47:00

ARCUS S.A., przedstawiciel KYOCERA MITA w Polsce wprowadził na rynek dwa nowe monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne ECOSYS, które znajdą zastosowanie w małych biurach oraz niewielkich grupach roboczych większych organizacji. FS-6025MFP i FS-6030MFP sprawdzą się idealnie w organizacjach, które potrzebują kompaktowego i przyjaznego dla użytkownika urządzenia z możliwością drukowania, kopiowania oraz kolorowego skanowania, także w formacie A3, zachowując przy tym niskie koszty eksploatacji.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

FS-6025MFP i FS-6030MFP wyposażone są w kolorowy, intuicyjny ekran dotykowy służący do nawigacji i obsługi urządzenia. Ułatwia on obsługę w sposób bezproblemowy i ograniczający do minimum błędy nawet niedoświadczonych użytkowników. Możliwość zarządzania zdefiniowanymi przez użytkownika funkcjami służącymi do kontroli dostępu i przyporządkowania kosztów do poszczególnych pracowników lub działów gwarantuje sprawną komunikację urządzenia z systemem zarządzania dokumentem wdrożonym przez klienta.

Maki Nagao, Product Manager w KYOCERA MITA, wyjaśnia genezę rozwoju nowych urządzeń: „W obecnych czasach klienci potrzebują urządzeń, zapewniających wysoką funkcjonalność w ekonomicznej cenie. Nowe urządzenia wielofunkcyjne Kyocera FS-6025MFP FS-6030MFP są łatwe w instalacji, obsłudze i konserwacji, analogicznie do drukarek A4. Gwarantują przy tym niskie koszty eksploatacji i możliwość drukowania i kopiowania w formacie A3.”

Tradycyjnie, tak jak w przypadku wszystkich produktów ECOSYS Kyocera Mita w nowych modelach FS-6025MFP oraz FS-6030MFP zastosowano długowieczne bębny ceramiczne i bezkartridżową technologię, które zapewniają wysoką niezawodność, ograniczoną do minimum potrzebę serwisowania i nadzwyczaj niskie koszty eksploatacji i utylizacji odpadów. Dzięki małym wymiarom idealnie nadają się do biur, w których wolna przestrzeń jest ograniczona. Kyocera FS-6025MFP i FS-6030MFP posiadają zaawansowane funkcje, które były dotychczas stosowane w wysokowydajnych produktach Kyocera Mita. Dzięki finiszerowi na 500 arkuszy, kolorowemu skanowaniu do e-mail, PC i USB, drukowaniu i kopiowaniu w rozdzielczości 600 dpi z prędkością 25 lub 30 stron na minutę (w zależności od modelu) pozwalają one zwiększyć efektywność produkcji dokumentów w każdym biurze. 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe