agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Łazienka KOŁO - aplikacja na urządzenia mobilne

Łazienka KOŁO - aplikacja na urządzenia mobilne

GSM / Aplikacje / 2013-01-23 16:28:00

Nowe technologie są już obecne w każdej branży i każdy, kto chce być obecny na rynku musi umieć z nich korzystać. Cieszy fakt, że polskie firmy również sobie zdaja sprawę z tego faktu i odnajduą się w nowej rzeczywistości. Jak poinformował portal pięknydom24.pl od stycznia 2013 r. każdy posiadacz smartphona lub tabletu może mieć dostęp do informacji o wyrobach wyposażenia łazienek oferowanych przez Sanitec KOŁO. Dzięki temu osoby, którym takie dane są niezbędne, łatwiej i szybciej z nich skorzystają.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Umożliwia to aplikacja Sanitec KOŁO, którą można pobrać na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w sklepie - odpowiednio Google Play i AppStore. "Użytkownik może skorzystać ze skatalogowanych przeglądów produktów lub wyszukać modele z danej kategorii. Każdy produkt zawiera pełny opis z ceną, rysunki techniczne oraz zdjęcia. Instrukcje montażu przydadzą się nie tylko profesjonalistom, ale także osobom, które chcą np. samodzielnie zamontować wannę" - mówi Anna Rola, Koordynator ds. E-Marketingu Sanitec KOŁO.

W zakładce „dystrybutorzy” jest lista sklepów, gdzie można kupić wyroby oferowane przez Sanitec KOŁO. Geolokalizacja umożliwia sprawdzenie adresu punktu sprzedaży znajdującego się najbliżej miejsca, w którym użytkownik aktualnie się znajduje. Wskazanie położenia sklepu na mapie ułatwi trafienie pod określony adres. Aplikacja jest zintegrowana z kanałem YouTube, na którym można mieć dostęp do najnowszych filmów KOŁO. Aplikacja z wyrobami łazienkowymi na urządzenia mobilne ułatwia i przyspiesza dostęp do informacji o nowościach, produktach i danych technicznych. Dzięki temu klienci m.in. łatwiej podejmą decyzję o zakupie konkretnego wyrobu, a jeżeli zajdzie potrzeba szybko zapoznają się np. z instrukcją montażu.

źródło: pięknydom24.pl/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe