agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Letnie pranie firanek: ręcznie czy w pralce?

Letnie pranie firanek: ręcznie czy w pralce?

DUŻE AGD / Pralki / Suszarki / 2023-06-02 13:34:06

Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i mieć pewność, że Twoje firanki zostaną dobrze uprane, wybierz pralkę Samsung 9 kg, czyli taką z bębnem o dużej ładowności, w której z łatwością zmieścisz nawet bardzo długie firanki. Dzięki zaawansowanym technologiom pralki Samsung same ważą wsad, oceniają stopień ich zabrudzenia, a także dostosowują ilość potrzebnej wody i detergentu dzięki programowi Pranie Optymalne.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Zaawansowana konstrukcja bębna

Bęben Swirl dostępny w pralce Samsung WW90T986ASH/S6 posiada wyjątkową konstrukcję, która pozwala na jeszcze bezpieczniejsze pranie delikatnych rzeczy. Specjalnie wyprofilowane otwory są mniejsze, niż otwory w tradycyjnych bębnach, co zapewnia ochronę włókien przed zaciąganiem i mechaceniem.

Pranie w aktywnej pianie

Warto sprawdzić, jaka temperatura wody będzie najbezpieczniejsza dla pranych firanek. Zbyt gorąca woda może uszkodzić delikatne koronki, a zbyt chłodna może nie być skuteczna. Nic bardziej mylnego. Pralki Samsung z technologią EcoBubble™ skutecznie wypiorą tkaniny w chłodnej wodzie (nawet 15 stopni) dzięki wykorzystaniu aktywnej piany. Co więcej, pozwoli Ci to również zmniejszyć zużycie energii. Efekty prania zaskoczą Cię nie tylko skutecznością, ale również oszczędnością!

Inteligentna pomoc dzięki AI

Każda pomoc mile widziana, niezależnie czy chcesz uprać firanki w ferworze przedświątecznych porządków, czy na co dzień borykasz się z dużą ilością prania przy licznej rodzinie. Z myślą o Twojej wygodzie i oszczędności czasu, pralki Samsung wyposażone zostały w Panel AI.

Sztuczna inteligencja personalizuje ustawienia urządzenia, zapamiętuje Twoje nawyki np. najczęściej używany program, obroty, liczba płukań czy inne dodatkowe funkcje, a następnie rekomenduje je przy kolejnym praniu. Podpowie także, jak rozwiązać pojawiające się problemy.

Co więcej, dzięki łączności Wi-Fi możesz zdalnie sterować swoją pralką za pomocą smartfona i aplikacji SmartThings , w której sprawdzisz również zużycie energii. Włącz pranie w drodze z pracy do domu, abyś mógł rozwiesić je po powrocie. Wszystko prosto, szybko i komfortowo!

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe