agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Lexmark w dalszym ciągu dominuje rynek Managed Print Services

Lexmark w dalszym ciągu dominuje rynek Managed Print Services

SPRZĘT RTV / Inne / 2022-07-27 14:37:16

Lexmark, globalny lider w dziedzinie przetwarzania obrazu i rozwiązań IoT, został ponownie uznany za lidera w dziedzinie Managed Print Services (MPS). Jest to już dziesiąty rok z rzędu, kiedy Lexmark zajmuje najwyższe miejsce na podium. Badanie przygotowanym zostało przez firmę Quocirca, specjalizującą się w badaniach rynku druku.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

W swoim raporcie Managed Print Services Market Landscape 2022, Quocirca ogłosiła Lexmarka liderem, podkreślając zalety Global IoT System, który zapewnia zwiększony czas pracy i usługi w chmurze. W pokonanym polu firma zostawiła kluczowych konkurentów z całego świata w tym HP, Xeroxa, Canona, Ricoha i Konica Minolta.

Dyrektorka Quocirca, Louella Fernandes, powiedziała: - Lexmark po raz kolejny udowodnił, że jest w stanie szybko dostosować się do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów w zakresie zarządzanych usług druku. Przyjmując podejście do MPS oparte na technologii i danych oraz dokonując znaczących inwestycji w sąsiednie technologie, takie jak IoT i interaktywna analityka, Lexmark utrzymał silną pozycję na rynku.

Raport podkreśla najważniejsze przewagi konkurencyjne Lexmarka, w tym:

·         Wykorzystanie technologii IoT do gromadzenia danych o wydajności z ponad miliona urządzeń na całym świecie

·         Elastyczny pakiet usług MPS dla przedsiębiorstw różnej wielkości, z inwestycjami wspierającymi rozwój MPS i wprowadzającymi zaawansowane możliwości na poziomie przedsiębiorstwa na rynek SMB i do hybrydowego środowiska pracy, w tym rozwiązanie Lexmark Cloud Bridge

·         Ekspertyzy branżowe w celu optymalizacji procesów biznesowych klientów

·         Ocenę bezpieczeństwa klientów przez dedykowanych konsultantów ds. bezpieczeństwa

·         Ofertę Cloud Print Infrastructure as a Service (CPI), która wykorzystuje technologie IoT
i chmury do zarządzania środowiskami druku za pośrednictwem usługi subskrypcyjnej

·         Dbałość o zrównoważony rozwój dzięki urządzeniom o większej trwałości, programowi Smart Refresh firmy Lexmark, inicjatywom recyklingowym i partnerstwu z PrintReleaf

- Uznanie Lexmarka za lidera MSP w najnowszym raporcie Quocirca Managed Print Services Landscape potwierdza nasze ciągłe zaangażowanie w dostarczanie wiodących w branży rozwiązań w zakresie przetwarzania obrazu i IoT. Pomagają one naszym klientom dostosować się do szybko zmieniających się realiów pracy, dzięki kompleksowej infrastrukturze MPS, globalnej platformie dostarczania usług oraz szerokiego portfolio rozwiązań i usług w chmurze - powiedział Mariusz Ożarowski, dyrektor zarządzający w Lexmark Polska.

W czerwcu Quocirca uznała Lexmarka za lidera w raporcie Sustainability Vendor Landscape oraz Cloud Print Services Market Landscape.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe