agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Maksymalna objętość przez 24 godziny z Rowenta VOLUM’24

Maksymalna objętość przez 24 godziny z Rowenta VOLUM’24

ZDROWIE I URODA / Lokówki / 2014-09-16 13:14:00

Wszystkie polskie i światowe gwiazdy oraz znane magazyny modowe zgadzają się w jednym - objętość to niekwestionowany trend w kwestii pielęgnacji i stylizacji włosów. Osiągnięcie długotrwałego efektu puszystych włosów jest jednak niełatwym zadaniem: większość z kobiet żali się bowiem na suche i cienkie włosy. Marka Rowenta oferuje rewolucyjne rozwiązanie - Volum’24 Respectissim, nowe urządzenie, dzięki któremu bez użycia tony lakieru i odżywek włosy uzyskają objętość jak nigdy przedtem.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Jak pokazują badania, przeprowadzone w pięciu największych europejskich krajach, brak objętości jest największym problemem Europejek jeśli chodzi o zagadnienia związane z naszymi włosami. Niemal co czwarta badana skarżyła się na cienkie i trudne w układaniu włosy. Co więcej, jedna trzecia kobiet uważa, że regularne stosowanie prostownicy może zniszczyć ich włosy, a aż dwie trzecie są zdania, że gorące powietrze suszarek szkodzi włosom. Każda z kobiet, borykająca się z podobnymi problemami, przekonała się, że suszarki oraz specjalne spraye, odżywki czy pianki stworzone, by nadać objętości włosom, są po prostu nieskuteczne. Ich efekty widoczne są zaledwie przez kilka godzin, po czym włosy znowu wydają się oklapnięte i pozbawione blasku. Marka Rowenta, światowy lider w pielęgnacji włosów, oferuje zupełnie nowe, innowacyjne rozwiązanie - volumizer Volum’24 Respectissim. Urządzenie to zrewolucjonizuje sposób, w jaki nadajemy objętość swoim włosom. Jest to pierwsze tego typu urządzenie na rynku - łączące w sobie efektywność, długotrwałość tych efektów i przede wszystkim - dbałość o to, by nasze włosy były silne, zdrowe i lśniące.

Volum’24 Respectissim marki Rowenta to nowoczesne urządzenie, które powinno być obecne w domu każdej kobiety, która dba o wygląd i zdrowie swoich włosów. Będzie ono idealne przede wszystkim dla tych kobiet, które boją się, że chęć uzyskania odpowiedniego efektu za pomocą suszarki, prostownicy czy kosmetyków do włosów może je zniszczyć przez zbyt wysoką temperaturę. Volum’24 i jego specjalna technologia RESPECT zapewnia, że już przy 170 stopniach włosy stają się lśniące i nabierają objętości - wszystko to przy jednoczesnej dbałości o ich stan.

Co więcej, urządzenie zapewnia to, o czym marzy wiele kobiet - minimum czasu poświęconego na układanie włosów przy maksimum czasu trwania efektów. Idealna fryzura po użyciu produktu marki Rowenta utrzymuje się przez cały dzień. Samo użycie trwa natomiast zaledwie kilka minut i jest zaskakująco łatwe w obsłudze. Wszystko to sprawia, że po tych kilku minutach każda kobieta będzie wyglądała olśniewająco niczym po wizycie u fryzjera.

źródło: rowenta/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe