agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Maksymalne chłodzenie w wersji Side by Side

Maksymalne chłodzenie w wersji Side by Side

DUŻE AGD / Lodówki i zamrażarki / 2010-06-24 20:52:00

Gorące lato to idealny moment na zakup odpowiedniego sprzętu chłodniczego. Aktualną propozycją firmy ARDO są dwa niezbędne urządzenia: lodówka i zamrażarka. Włoski producent dla dużych rodzin proponuje zestawienie - urządzenia w wersji Side by Side tworzące interesującą i designerską całość oraz jako zupełnie osobne elementy wyposażenia kuchennego.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Prawdziwe rodzinne zakupy to wyzwanie nie tylko dla portfela, ale także dla pojemności lodówki. Dzięki połączeniu lodówki MP38SHEY+ z zamrażarką FRF29SHY przestaje być problemem przechowanie dużej ilości artykułów spożywczych i zachowaniem ich w dłuższej świeżości. Pojemność chłodziarki wynosi 350l, a szufladowej zamrażarki 234l. Oba urządzenia z nowej gamy produktów MODERNA są w kolorze inox, mają 185 cm wysokości. Cechuje je wysoka energooszczędność równa klasie energetycznej A+, co oznacza kolejne oszczędności - zużycie energii jest o 25% niższe niż w przypadku klasy A. Atrakcyjność zamrażarki dodatkowo zwiększa fakt, że może w ciągu 24 h zamrozić 18 kg produktów i utrzymać ich temperaturę przez kolejne 21 h w sytuacji braku dostawy prądu. Dodatkowo walory urządzenia podkreśla system Antibacteria, czyli jonizowane srebro, jakim pokryte są ścianki wewnętrzne chłodziarki to rozwiązanie ogranicza rozwój bakterii  i podtrzymuje wysoką jakość zamrożonych produktów.

Praktyczne zastosowanie lodówki podkreślają intuicyjne, techniczne rozwiązania. Tworzywo PYREX, z którego są wykonane szklane półki umożliwiają bezpośrednie mycie ich
w zmywarce. To rozwiązanie pomaga w utrzymaniu urządzenia w nieskazitelnej czystości oraz oszczędza czas podczas porządków domowych. Oba urządzenia pracują z systemem NO FROST co umożliwia automatyczne, szybkie i zawsze skuteczne rozmrażanie. Posiadacze kompletu chłodniczego Side by Side mogą spokojnie i z wielkim rozmachem planować swoje zakupy i zapasy żywieniowe ponieważ nowe urządzenia są już dostępne w najlepszych sklepach AGD w Polsce.

 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe