agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Manta wprowadza nową linię urządzeń do pielęgnacji włosów

Manta wprowadza nową linię urządzeń do pielęgnacji włosów

ZDROWIE I URODA / Suszarki do włosów / 2015-02-05 14:55:00

Najnowsza oferta Manty powstała z myślą o wszystkich kobietach, poszukujących niezawodnych i niedrogich urządzeń, dzięki którym mogłyby skutecznie zadbać o swoje fryzury. Na rynek trafiają właśnie dwa modele suszarek, lokówka oraz prostownica.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Suszarka o oznaczeniu MH101 to idealne rozwiązanie dla kobiet, które o swoje włosy chciałyby zadbać bez względu na miejsce w jakim się obecnie znajdują. Niewielkie rozmiary oraz składana rączka gwarantują, że suszarka zmieści się w każdej walizce, a nawet w bagażu podręcznym w samolocie. Drugi model o oznaczeniu MH102 może pochwalić się rozbudowanymi funkcjami, dzięki którym pielęgnacja włosów stanie się dużo łatwiejsza. Wbudowany jonizator wygładzi kosmyki włosów, zapobiegnie ich elektryzowaniu i dzięki temu uprości układanie wymarzonej fryzury. Oba urządzenia posiadają wygodną gumową pętelkę do wieszania i zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Prostownica MH201 to wygodne i szybkie w obsłudze urządzenie, dzięki niezwykle szybko nagrzewającym się płytkom ceramicznym. Wbudowana dioda poinformuje o osiągnięciu odpowiedniej temperatury. Urządzenie ma moc 35W i rozgrzewa płytki do maksymalnej temperatury 200 st C. Zastosowane w urządzeniu powierzchnie ceramiczne uchronią włosy przed zniszczeniem i spaleniem. Ostatnie urządzenie, które właśnie trafiło na rynek to lokówka o oznaczeniu MH301. Podobnie jak w przypadku prostownicy MH301 może pochwalić się dużą mocą, dzięki czemu lokówka prawie od razu nadaje się do użytku. Wyposażono ją także w nóżkę zabezpieczającą, która uniemożliwia kontakt rozgrzanego urządzenia z żadną powierzchnią.

  • Suszarka MH101 - Sugerowana cena detaliczna (brutto): 39 zł
  • Suszarka MH102 - Sugerowana cena detaliczna (brutto): 99 zł
  • Prostownica MH201 - Sugerowana cena detaliczna (brutto): 39 zł
  • Lokówka MH301 - Sugerowana cena detaliczna (brutto): 49 zł

źródło: manta/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe