agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Mapy Europy do nawigacji MapaMap

Mapy Europy do nawigacji MapaMap

GPS / Akcesoria GPS / 2011-04-12 19:21:00

Znany polski producent map cyfrowych, firma IMAGIS S. A. prezentuje swoje najnowsze oprogramowanie do nawigacji samochodowej o nazwie MapaMap Travel Europa. Wprowadza ono wiele nowych rozwiązań i funkcji nawigacyjnych, ale przede wszystkim, oferuje dokładną mapę Polski własnej produkcji połączoną ze szczegółowymi mapami całej Europy, których dostawcą jest firma TomTom,

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

[[[zdjecie,2519,prawa]]] Oprogramowanie MapaMap Travel Europa jest przeznaczone dla przenośnych urządzeń GPS, które pracują pod kontrolą systemu operacyjnego Windows CE. Nabywając MapaMap Travel Europa użytkownik zapewnia sobie możliwość nawigowania po 44 europejskich krajach takich jak: Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Lichtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monaco, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

MapaMap Travel Europa to nie tylko szczegółowe mapy całej Europy, ale także nowa wersja oprogramowania do nawigacji. W stosunku do poprzednich wersji MapyMap wprowadza innowacyjny wygląd menu, nową logikę w poruszaniu się po interfejsie użytkownika oraz nowe, optymalne sposoby wyznaczania tras. W MapaMap Travel Europa dotychczasowi użytkownicy MapyMap odnajdą szereg nowych funkcji, które do tej pory nie były dostępne. Można do nich zaliczyć możliwość blokowania odcinków dróg czasowo zamkniętych, prowadzenie statystyk podróży z podziałem na trasy prywatne i służbowe czy choćby funkcję „Hot button“ umożliwiającą szybki dostęp do najczęściej wykorzystywanych przez użytkownika funkcji, które można samemu wcześniej zdefiniować.

MapaMapa Travel Europa jest oprogramowaniem do nawigacji dającym użytkownikom możliwie największy wpływ na jego wygląd. W MapaMap Travel Europa to użytkownik decyduje o kolorystyce interfejsu, ma możliwość ustawienia własnej tapety, wybrania własnych kolorów mapy czy nawet własnej grafiki przedstawiającej aktualną pozycję GPS. Oprogramowanie MapaMap Travel EUROPA oferowane jest na kartach pamięci micro SD wraz ze specjalnym adapterem, który umożliwia uruchomienie produktu również w urządzeniach GPS posiadających port na standardowej wielkości karty SD. Oprogramowanie nie wymaga instalacji i jest gotowe do pracy zaraz po włożeniu karty pamięci do urządzenia GPS. Dla dotychczasowych użytkowników nawigacji MapaMap, którzy będą chcieli zaopatrzyć się w szczegółowe mapy całej Europy. Producent przygotował specjalną promocyjną ofertę zakupu, którego można dokonać na stronie internetowej www.MapaMap.pl. W tym samym miejscu oprogramowanie MapaMap Travel Europa mogą zakupić również wszyscy pozostali użytkownicy przenośnych urządzeń GPS, którzy w swoich nawigacjach posiadają jedynie mapy Polski.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe