agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Maszynka do mielenia Zelmer MM 1000

Maszynka do mielenia Zelmer MM 1000

MAŁE AGD / Maszynki do mielenia / 2011-10-25 12:03:00

Kuchnia to dziś często centrum życia rodzinnego, a nie tylko miejsce, w którym spędzamy czas gotując. Dlatego tak ważne jest aby jej wystrój, a w tym także sprzęt kuchenny był ładny i elegancki, a przy tym przyjazny w użytkowaniu. Dotyczy to również tak prozaicznych urządzeń jak maszynki do mielenia. Stare, „ręczne” konstrukcje odeszły na zasłużoną emeryturę, a ich miejsce zajęły maszynki elektryczne, oferujące znacznie większą funkcjonalność oraz nowoczesny design.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nowością wśród elektrycznych maszynek do mielenia jest urządzenie marki Zelmer. Maszynka oznaczona jako MM 1000 została zaprojektowana tak, by pasować nie tylko do otoczenia nowoczesnej kuchni, ale również do pomieszczeń kuchennych starszego typu. Połączenie białego koloru obudowy i kolorowych elementów powinno doskonale komponować się z wystrojem każdej kuchni. Dzięki zastosowaniu zaawansowanego układu chłodzenia silnik osiąga moc aż 1500 W. Silnik oferuje wydajność - czyli ilość produktów jaką urządzenie jest w stanie zmielić w ciągu minuty - na poziomie 1,5 kg/min. Wraz z metalową komorą mielenia urządzenie jest w stanie szybko i łatwo przetworzyć każdy rodzaj mięsa i innych produktów spożywczych. O zablokowanie i uszkodzenie silnika nie trzeba się martwić, został on wyposażony w specjalne zabezpieczenia, które chronią silnik przed ewentualnymi szkodami. MM 1000 występuje w kilku wersjach, każda z nich różni się od siebie dołączonym do urządzenia wyposażeniem. Do standardowego wyposażenia należą 3 sitka o wielkości otworów: 2.7, 4 oraz 8 mm oraz nasadka masarska, pozwalająca przygotować pyszne domowe kiełbasy. Wśród dodatkowego wyposażenia znajdziemy m.in. szatkownicę, wyciskarkę do owoców i warzyw oraz młynek żarnowy. Jak widać produkt oferuje o wiele więcej możliwości niż tylko mielenia mięsa.

Na uwagę zasługują też drobne, lecz ważne dla konsumenta cechy dodatkowe, takie jak: wygodne mocowanie wyposażenia typu „click-ready”, schowek na sitka i przewód oraz antypoślizgowe nóżki. Wachlarz możliwości jakie daje nam to urządzenie zadowoli każdą Panią domu. Czy będzie to mielenie mięsa, szatkowanie, wyciskanie soków, a może robienie kiełbas - szybko przekonasz się, że maszynka MM 1000 stanie się nieocenionym pomocnikiem w Twojej kuchni.

Dane techniczne:

 • Moc maksymalna zablokowania silnika: 1500 W
 • Moc: 650 W
 • Wydajność mielenia: 1,5 kg/min
 • Metalowa komora mielenia
 • Możliwość zastosowania modułu szatkownicy, wyciskarki, nasadki masarskiej, młynka żarnowego
 • Zabezpieczenie chroniące silnik przed zniszczeniem w przypadku zablokowania
 • Schowek na przewód
 • Gumowe nóżki antypoślizgowe
 • Maszynki MM 1000 dostępne są w kilku konfiguracjach: MM1000.88 - wyposażenie standardowe, MM 1000.80 - dodatkowo szatkownica, wyciskarka do owoców i warzyw oraz młynek żarnowy, MM 1000.83 - dodatkowo wyciskarka do owoców i warzyw oraz szatkownica, MM 1000.84 - dodatkowo szatkownica, MM1000.82 - dodatkowo wyciskarka do owoców i warzyw
agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe