agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Microlab MD 220 - soundbar dla mobilnych

Microlab MD 220 - soundbar dla mobilnych

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2012-11-19 20:09:39

Najnowszy produkt Microlab, niewielki przenośny głośnik typu soundbar, jest idealną propozycją dla użytkowników smartfonów i tabletów. Czysty, mocny dźwięk, wszechstronność zastosowań oraz nowoczesny design czynią go atrakcyjnym kąskiem dla każdego miłośnika muzyki w ruchu.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Mimo kilka chlubnych wyjątków, zdecydowana większość tabletów i smartfonów dysponuje głośnikami o małej mocy i przeciętnej jakości dźwięku. Dzięki Microlab MD 220 możemy uzyskać znacznie bogatsze efekty dźwiękowe niż w przypadku korzystania z wbudowanych głośników naszego mobilnego urządzenia. Zastosowanie uniwersalnej wtyczki jack 3,5 mm pozwala na korzystanie z plików muzycznych zgromadzonych w tabletecie, smartfonie czy odtwarzaczu MP3/MP4. Dzięki prostej obsłudze, wygodnej stacji dokującej i niewielkim gabarytom głośnik pozwoli nam cieszyć się dźwiękiem zarówno w domu jak i w podróży. Mimo kompaktowej konstrukcji Microlab MD 220 posiada wbudowany wzmacniacz - oglądanie filmów, gra na przenośnej konsoli do gier czy słuchanie muzyki z urządzeń mobilnych będzie teraz znacznie przyjemniejsze. Metaliczne wykończenie oraz nowoczesny wygląd nadaje mu uniwersalności i z pewnością może podobać się każdej grupie fanów muzyki, bez względu na wiek.

Urządzenie może być zasilane przez USB lub z litowego akumulatora dołączonego do zestawu. Głośniki pojawią się w sprzedaży w grudniu br. i będą dostępne w cenie ok. 80 zł.

źródło: microlab/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe