agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Microsoft nawiązuje współpracę z Newline Interactive

Microsoft nawiązuje współpracę z Newline Interactive

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Monitory / 2018-08-22 10:39:39

Zgromadzenie w jednym urządzeniu wszystkich najczęściej używanych funkcji najpopularniejszego w pracy biurowej środowiska Windows, możliwość korzystania w intuicyjnej formie z narzędzi jakie daje Office 365 czy Windows Ink, a także rozszerzenie ich  potencjału – tak w skrócie prezentują się możliwości oraz korzyści ze współpracy nawiązanej pomiędzy koncernem Microsoft a firmą Newline Interactive, producentem monitorów dotykowych.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Monitory Newline Interactive wspierają przygotowane przez Microsoft oprogramowanie i  uzupełniają już istniejące opcje wspomnianych rozwiązań m.in. o funkcje pisania i rozpoznawania obiektów, a także automatycznego wysyłania plików ze spotkania do jego uczestników. Dzięki nawiązanej współpracy można rozwiązać szereg dotychczasowych problemów z jakimi borykały się  firmy i usprawnić cały łańcuch procesów – od pracy zdalnej, przez telekonferencje po integrację zespołu rozsianego po całym świecie.

Microsoft z przyjemnością współpracuje z Newline, aby zapewnić swoim klientom innowacyjne, przystępne cenowo, światowej klasy wyświetlacze interaktywne, które w pełni wykorzystują możliwości systemów najnowszych produktów firmy Microsoft - powiedział Ron Mondri, dyrektor generalny Whiteboard Software w Microsoft. Interaktywne wyświetlacze kompatybilne z używanymi na całym świecie rozwiązaniami pomogą zespołom uwolnić swoją kreatywność, dzielić się pomysłami w czasie rzeczywistym i współpracować przy realizacji projektów i dostarczaniu wyników – dodaje Robert Pusz z firmy Newline Interactive.

Monitory Newline Interactive w ofercie polskich dystrybutorów są dostępne w trzech wariantach przekątnej ekranu. Sugerowana cena detaliczna modelu VN65” to 12600 PLN, wersja VN75” to wydatek rzędu 18500 PLN, natomiast monitor VN86” to koszt 25000PLN. Wszystkie wymienione monitory gwarantują obraz o rozdzielczości 3840x2160 pikseli oraz szeroką gamę dostępnych złączy, w tym HDMI 4k/60Hz na wejściu oraz wyjściu. W zależności od potrzeb monitory Newline Interactive można zamontować na ścianie lub na dedykowanym, mobilnym stojaku.

O firmie

Newline Interactive to firma technologiczna założona w 2012 r. w USA. Jej siedziba mieści się w Plano w Teksasie, gdzie rozwijana jest koncepcja produktów i odbywa się ich projektowanie. Firma posiada oddziały zlokalizowane w Azji (Chiny/Tajwan), w Indiach (Dehli) oraz w Europie (Madryt). Sieć dystrybucji obejmuje cały świat. Newline Interactive jest pionierem w zakresie systemów zintegrowanej komunikacji, tzw. Unified Collaboration (UC). Produkty marki Newline są cyklicznie nagradzane za nowatorstwo, o czym świadczą główne nagrody przyznawane podczas targów, m.in. INFOCOMM 2015 i 2016 oraz Integrated Systems Europe (ISE) 2016.

Newline Interactive jest własnością firmy Hitevision Technology, największego na świecie producenta  rozwiązań interaktywnych posiadającego ok. 23% udziałów w rynku światowym.

Portfolio Newline

Produkty Newline to narzędzia do komunikacji i współpracy – w ofercie znajdują się przede wszystkim monitory dotykowe, a także: oprogramowanie, systemy prezentacji bezprzewodowych i tablice interaktywne oraz wizualizery.

Newline posiada najszerszą ofertę monitorów dotykowych na rynku w zakresie 55 do 86 cali, Full HD i 4K, w której znajdują się produkty klasy premium jak również „entry level”. Oferta jest dopasowana do rynku edukacji, administracji publicznej oraz szeroko pojętego biznesu.

Wszystkie rozwiązania Newline są projektowane tak aby spełniać potrzeby komunikacji na miejscu w sali konferencyjnej oraz na odległość za pomocą wideokonferencji.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe