agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Miele Gen 5000: efektywne zmywanie przyjazne dla środowiska

Miele Gen 5000: efektywne zmywanie przyjazne dla środowiska

DUŻE AGD / Zmywarki / 2020-09-02 13:52:24

Nowe zmywarki Miele Gen 5000 łączą w sobie wszystkie najlepsze cechy, których oczekują dziś osoby świadomie dokonujące wyboru urządzeń domowych. Najważniejsze z nich to efektywność i wydajność przy zachowaniu wyjątkowej oszczędności energii i zużycia wody. Dzięki technologii EcoPower w pełnym cyklu mycia zużywasz zaledwie od 6 litrów wody. Przyłącze ciepłej wody pozwala zaoszczędzić nawet 50% energii elektrycznej. Nowe zmywarki Miele mają klasę energetyczną do A+++ -10%.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Wnętrze urządzenia jest niezwykle elastyczne. Dzięki przesuwnym elementom możesz zmieniać wymiary opatentowanej szuflady 3D-MultiFlex i tworzyć przestrzeń na naczynia i akcesoria o niestandardowych kształtach: obok sztućców można tam włożyć również małe naczynia, akcesoria kuchenne, czy szklanki do espresso. Przestrzeń elastycznego kosza FlexLine możesz kształtować tak, by umieszczać w nim różne, także nietypowe rodzaje naczyń, które zostaną umyte zawsze bezpiecznie i dokładnie.

Mając za sobą 90 lat doświadczenia w produkcji zmywarek oraz 20 milionów wyprodukowanych zmywarek automatycznych Miele stworzyło urządzenia, które imponują jakością, wydajnością i efektywnością. Innowacyjny program QuickPowerWash pozwala efektywnie umyć naczynia już w ciągu 58 minut. W programie Automatic AutoSensor kontroluje przejrzystość wody i mierzy stopień zabrudzenia naczyń. Waterproof System uchroni Cię przed zalaniem mieszkania.

Legendarna jakość Miele i dbałość o środowisko przekłada się także na trwałość urządzeń. Zmywarki Gen 5000 są testowane na 15000 godzin pracy, co oznacza średnio 20 lat użytkowania. Ceny zmywarek zaczynają się od 2 799 zł.     

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe