agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Miele - wyciąg sufitowy DA 2900

Miele - wyciąg sufitowy DA 2900

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2012-04-06 06:39:00

Nie rzuca się w oczy, pracuje dyskretnie, po cichu i niezwykle skutecznie. Trudno wyobrazić sobie bez niego nowoczesną kuchnię, zwłaszcza tą połączoną z salonem - oto nowy wyciąg sufitowy firmy Miele - DA 2900. Dla osób, które zdecydowały się na modne połączenie przestrzeni salonu z kuchnią, bardzo istotnym zagadnieniem jest odpowiednie odprowadzanie zapachów, które towarzyszą nam podczas gotowania. Efektywny wyciąg to podstawa sukcesu, kwestią otwartą pozostaje jednak jego wygląd - choć oferta urządzeń jest bardzo bogata, są wśród nas miłośnicy prostych, minimalistycznych przestrzeni, w których elementy wyposażenia kuchni powinny pozostawać w maksymalnym ukryciu.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Dla nich właśnie doskonałym rozwiązaniem będzie najnowszy wyciąg do montażu w suficie Miele DA 2900, który nie ogranicza przestrzeni , a swoim eleganckim wyglądem dopasowuje się do każdego wystroju kuchni. Jego mocne strony to także doskonała funkcjonalność oraz oszczędność energii. Wyciąg DA 2900 wyposażony został w nowoczesne panele dekoracyjne, które dają mu elegancki, purystyczny wygląd. Zastosowanie czterech paneli zamiast popularnej formy w postaci jednego panelu sprawia, że na powierzchni odkłada się znacznie mniej tłustych osadów. Zarówno dekoracyjne panele ze szkła lub stali, jak i filtry tłuszczowe można w łatwy sposób wyjąć i bez obaw umyć w zmywarce.

Warunkiem zachowania komfortowego klimatu w kuchni oraz braku uciążliwych zapachów powstających w trakcie gotowania jest włączenie wyciągu oraz wybór odpowiedniego poziomu mocy. Nie zawsze jednak pamiętamy o tej czynności. Z pomocą przychodzi nam wyjątkowy system komunikacji pomiędzy wyciągiem a płytą grzewczą Con@ctivity. Informacje pochodzące z płyty grzewczej przekazywane są do elektronicznego odbiornika w wyciągu, który automatycznie go uruchamia, a poza tym ustawia oświetlenie oraz dobiera odpowiedni poziom mocy. Ochrona środowiska jest w firmie Miele jednym z priorytetów dlatego już od wielu lat produkuje urządzenia o najniższych wskaźnikach zużycia energii. Wyciąg DA 2900 jest jednym z nich - zużywa aż do 70 % mniej energii od standardowych wyciągów. Zastosowany został w nim silnik zasilany prądem stałym, który zapewnia mniejsze zużycie prądu w porównaniu ze standardowym silnikiem. Jego dodatkową zaletą jest niezwykle cicha praca wyciągu przy zachowaniu wysokiej wydajności.

źródło: miele/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe