agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Minimalizm nad kuchenną wyspą. Okap Franke Planar

Minimalizm nad kuchenną wyspą. Okap Franke Planar

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2014-05-12 16:16:00

Dobranie odpowiedniego okapu, który jest równocześnie stylowy i wydajny oraz współgra z modną wyspą kuchenną nie jest zadaniem łatwym. Dbając o to, żeby strefa gotowania nabrała niepowtarzalnego charakteru, nie możemy zapomnieć o funkcjonalności urządzenia, którego przeznaczeniem jest wymiana powietrza zarówno w pomieszczeniach o małej jak i bardzo dużej powierzchni.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Najnowsze trendy kuchenne nie promują przepychu, teraz liczy się proste, minimalistyczne wzornictwo, szczególnie w kuchniach otwartych na jadalnię i salon. Wspólna przestrzeń powinna się subtelnie przenikać, tworząc centralny punkt domu, przeznaczony nie tylko do gotowania.

Doskonałym przykładem jest najnowsza wersja dekoracyjnego okapu wyspowego Franke Planar, którego minimalistyczne wykończenie świetnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami kuchennymi, a jego kompaktowa forma kryje w sobie wydajny i cichy silnik. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w możliwość zdalnego sterowania i przyciemniane oświetlenie halogenowe.

Okap Franke Planar posiada przydatny wyłącznik czasowy. Po aktywowaniu tej funkcji, okap wyłączy się automatycznie po 30 minutach. Ponadto, funkcja ciągłej wentylacji, sprawia, że powietrze w kuchni jest stale oczyszczane. Urządzenie wyposażone jest również w specjalny system wygłuszania, dzięki czemu wyróżnia się bardzo cichą pracą, a to wpływa na komfort naszego funkcjonowania w przestrzeni kuchennej.

Od kilku lat okap przestał być jedynie praktycznym urządzeniem. Stylistyka, forma, i wykończenie sprawiają, że obecnie jest niezwykle ważnym elementem wystroju wnętrza, który nadaje kuchni niepowtarzalnego charakteru.

Okap Franke Planar - cena: 3 899 zł

źródło: franke/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe