agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Minimalizm w nowej odsłonie, czyli połączenie stali i szkła w nowym okapie Franke Fusion.

Minimalizm w nowej odsłonie, czyli połączenie stali i szkła w nowym okapie Franke Fusion.

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2014-07-08 14:10:00

Oszczędne formy, elegancja i prostota określają styl minimalistyczny, coraz częściej wybierany przy urządzaniu kuchni. Zwolennicy tego stylu, decydują się na sprzęt AGD bez zbędnych ozdób i detali, nie rezygnując oczywiście z wysokiej funkcjonalności.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Okap kuchenny odgrywa bardzo ważną rolę w kuchni, ponieważ dba o czystość powietrza w pomieszczeniu, pochłania intensywne zapachy powstające podczas gotowania czy smażenia oraz cząsteczki tłuszczu unoszące się nad płytą.

Na szczególną uwagę w bogatej ofercie Franke, zasługuje wertykalny okap Fusion, którego klasyczna, prosta forma została perfekcyjnie dopełniona nowoczesnym wykończeniem ze stali szlachetnej i czarnego szkła. Fusion urzeka jednak nie tylko modnym, nowoczesnym wzornictwem, ale również wydajnością i łatwością obsługi.

[[[zdjecie,15204,duze]]]

Wydajność okapu, obok cichej pracy jest jednym z najważniejszych parametrów urządzenia, który należy dobrać do kubatury kuchni. Wskazane jest, żeby urządzenie mogło przefiltrować całe powietrze w kuchni 10 razy w ciągu jednej godziny. Wydajność oraz głośność urządzeń zawsze powinna być mierzona zgodnie z normami UE. Okap Fusion posiada nowoczesny energooszczędny silnik oraz 4 biegi, w tym intensywny, na którym okap osiąga wydajność do 530 m3/h. Ponadto, wyposażony jest w wygodne sterowanie Soft Touch oraz zasysanie krawędziowe, a dzięki możliwości zastosowania filtrów z aktywnym węglem, okap Fusion może także pracować w obiegu zamkniętym.

W celu optymalnego oświetlenia strefy gotowania, zastosowano lampy halogenowe, które tworzą odpowiedni nastrój w naszej kuchni.

Okap Franke Fusion to wysoka wydajność oraz funkcjonalność, ale również doskonała jakość materiałów i wykonania. Jego minimalistyczna forma z pewnością doda niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu strefy gotowania.

Cena: 2 199 zł

źródło: franke/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe