agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Mobilna aplikacja TomTom MySports dla iOS już dostępna

Mobilna aplikacja TomTom MySports dla iOS już dostępna

GSM / Aplikacje / 2014-02-03 09:58:00

Firma TomTom poinformowała dziś, że mobilna aplikacja MySports dla iOS jest już dostępna do pobrania. Aplikacja MySports automatycznie łączy się ze sportowymi zegarkami GPS TomTom Runner oraz TomTom Multi-Sport, aby pobierać za pomocą technologii Bluetooth® Smart kluczowe informacje o osiągach użytkownika, w tym dystans, czas oraz kalorie.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Mobilna aplikacja ponadto pozwala użytkownikom rozpocząć trening szybciej dzięki automatycznemu przesyłaniu najświeższych danych satelitarnych QuickGPSFix  do sportowych zegarków TomTom. Aktywność użytkowników oraz historia treningów są natychmiast przesyłane
na platformy społecznościowe, takie jak TomTom MySports, Runkeeper oraz MapMyFitness, co ułatwia biegaczom, rowerzystom i pływakom dążenie  do postawionych sportowych celów.

Bezpłatna aplikacja TomTom MySports wykorzystuje technologię Bluetooth® Smart w celu bezprzewodowego połączenia ze sportowymi zegarkami GPS TomTom Runner oraz TomTom Multi-Sport. Aby aplikacja działała poprawnie wymagana jest aktualizacja oprogramowania zegarków za pośrednictwem portalu MySports. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników iPhone’ów i iPadów z systemem iOS 6  i nowszymi. Wersja na Androida pojawi się wkrótce.

źródło: tomtom/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe