agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Monitory interaktywne ViewSonic z rozwiązaniem Intel Unite® mają unikalne możliwości!

Monitory interaktywne ViewSonic z rozwiązaniem Intel Unite® mają unikalne możliwości!

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Monitory / 2017-10-31 18:42:38

ViewSonic, znany światowy dostawca zaawansowanych rozwiązań wizualnych, ogłosił strategiczne partnerstwo z firmą Intel by rozszerzyć granice zintegrowanej komunikacji w salach konferencyjnych i szkolnych klasach. W ciągle zmieniającym się świecie zintegrowanej komunikacji ciężko jest nadążyć za najnowszymi trendami i aplikacjami - zwłaszcza gdy aktualizacja systemu wymaga rekonfiguracji całej sieci. ViewSonic i Intel doświadczyły tego na własnej skórze i postanowiły rozwiązać ten problem.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Połączenie aplikacji Intel Unite® z monitorem interaktywnym ViewSonic ViewBoard® tworzy zupełnie nowy poziom współpracy. Oprócz dostępu do w pełni wyposażonego monitora interaktywnego, ViewBoard® staje się punktem centralnym całego systemu zarządzania salą konferencyjną lub szkolną klasą. Z monitorem ViewBoard® i aplikacją Intel Unite® użytkownicy mają kontrolę nad każdym aspektem zintegrowanej komunikacji - od współpracy cyfrowej i wideokonferencji do kontroli nad oświetleniem pomieszczenia czy zarządzania pozostałym sprzętem. To rozwiązanie z wbudowaną aplikacją w monitorze interaktywnym jest unikalne na rynku.

Monitor ViewBoard® z zintegrowaną aplikacją Intel Unite® będzie dostępny ze wszystkimi modelami ViewBoard® ViewSonic o rozmiarach od 86, 75, 65 i 55 cali od października 2017 r.

źródło: viewsonic/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe