agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Monitory wielkoformatowe NEC z serii P - do najbardziej wymagających zastosowań

Monitory wielkoformatowe NEC z serii P - do najbardziej wymagających zastosowań

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Monitory / 2021-05-12 15:35:06

Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadza na rynek piątą generację najlepszych w swojej klasie monitorów wielkoformatowych z serii P z nowymi ulepszeniami, przeznaczonych m.in. do pomieszczeń kontrolnych i innych zastosowań o znaczeniu krytycznym. Nowa linia produktów jest przeznaczona dla centrów dowodzenia i kontroli w takich branżach jak: transport, energetyka, obrona i produkcja, ale jest użyteczna również w zaawansowanych systemach informacji wizualnej i komunikacji korporacyjnej.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Seria NEC MultiSync® P wykorzystuje najnowocześniejszą technologię firmy Sharp/NEC, aby udoskonalić i ulepszyć popularne funkcje swojego poprzednika. Oferuje niezrównaną wyrazistość szczegółów i dokładność kolorów dzięki przetwarzaniu sygnału 8K, szerokiej palecie barw i zintegrowanemu silnikowi NEC SpectraView®, który balansuje wszystkie parametry obrazu. Najważniejszą zaletą pozostaje wysoka czytelność obrazu, niezależnie od natężenia oświetlenia w otoczeniu. Jasność na poziomie 700 cd/m² i filtr antyodblaskowy oznaczają, że obraz jest wyraźny nawet w jasnym świetle i bez rozpraszających refleksów.

Metalowa obudowa to kolejny przykład funkcjonalnej cechy, która stała się ważną zaletą sprzedażową w wielu sektorach. Nie tylko pomaga ona zapewnić ognioodporność, ale także sprawia, że smukły wyświetlacz jest wystarczająco wytrzymały, aby można go było używać w miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu. Wytrzymałość ta jest cechą całej konstrukcji, dzięki czemu monitor wyróżnia się długą żywotnością. W połączeniu ze skalowalnymi opcjami obliczeniowymi, od modułowego SoC Raspberry Pi aż po Intel® Smart Display Module Computing, oraz dzięki różnorodności wejść, monitor umożliwia łatwe odtwarzanie dowolnych mediów.

"Nasze monitory NEC MultiSync® z serii P są przeznaczone do zastosowań, w których niezawodność 24/7 jest koniecznością" - powiedział Martin Lienau, Product Manager Large Format Displays w Sharp NEC Display Solutions Europe - "Jesteśmy dumni z tego, że klienci ufają długiej żywotności naszych produktów i ich dopasowanej do potrzeb wydajności we wszystkich zastosowaniach - od informacji wizualnej, przez pomieszczenia kontrolne, aż po linie produkcyjne. Inteligentne zarządzanie ciepłem i metalowa obudowa zastosowane w tej generacji nie tylko zapewniają niezawodność inwestycji. Sprawiają one, że użytkowanie w przestrzeniach publicznych jest bezpieczniejsze."

Nowe monitory wielkoformatowe dostępne są w rozmiarach 43", 49" i 55".

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe