agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
MONOPRICE Monolith THX® AAA™ - Najnowsza technologia w przyzwoitej cenie

MONOPRICE Monolith THX® AAA™ - Najnowsza technologia w przyzwoitej cenie

SPRZĘT RTV / Inne / 2020-06-25 13:41:27

Monoprice Monolith THX® AAA to wzmacniacz z certyfikatem THX o mocy niemal 4 Watt.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Monoprice Monolith THX® AAA to wzmacniacz słuchawkowy, który wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, aby wydobyć to, co najlepsze w słuchawkach. Dzięki trzem różnym ustawieniom wzmocnienia, odsłuch nawet na najbardziej wymagających słuchawkach, czy czułych IEM’ach, jest zoptymalizowany i nie stanowi już problemu. Monolith THX® AAA idzie w tej kwestii jeszcze dalej, a mianowicie posiada trzy różne ustawienia podbicia częstotliwości, dzięki czemu użytkownik może ustawić różny, właściwy dla danych słuchawek poziom odsłuchu.

Zastosowana w nim najbardziej linearna technologia dla wzmacniaczy -  THX® AAA™ 887 (Achromatic Audio Amplifier), zapewnia bezkompromisowy dźwięk, przy nieskończenie niskim poziomie szumów i zniekształceń oraz niezwykle niski pobór energii. 

Monoprice Monolith THX AAA został wyposażony w dwa moduły wzmacniacza THX AAA™ 887 dla najlepszego w swojej klasie wzmocnienia, zapewniający wyjątkowe doznania muzyczne oraz nieszablonowej, większej sceny dźwiękowej. Wzmacniacz ten powstał z myślą o najlepszej reprodukcji muzyki.  

Wiele wejść i wyjść, w tym zbalansowane, niezbalansowane i cyfrowe, zapewnia wiele sposobów na podłączenie urządzeń audio bez konieczność stosowania przejściówek.

 
Cena sugerowana wzmacniacza Monoprice Monolith THX® AAA™ w Polsce wynosi 1699 zł brutto. Monolith THX® AAA™ jest dostępny do zakupu w wybranych sklepach oraz do odsłuchu i przetestowania w sklepach MP3Store. 

 

 

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe