agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
moto g62 5G i moto g42 dla miłośników wciągającej rozrywki

moto g62 5G i moto g42 dla miłośników wciągającej rozrywki

GSM / Smartfony / 2022-06-14 11:27:22

Rodzina smartfonów moto g nieustannie rośnie, zwiększając tym samym dostęp do inteligentniejszych technologii dla użytkowników na całym świecie. Moto g62 5G¹ i moto g42 to najnowsze smartfony marki Motorola. Oba urządzenia są przeznaczone dla miłośników mobilnej rozrywki - dzięki wysokiej klasy wyświetlaczom, przestrzennemu dźwiękowi Dolby Atmos®, zaawansowanym funkcjom aparatu fotograficznego i baterii, której pojemność umożliwia swobodne korzystanie ze wszystkich tych zalet.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

moto g62 5G z płynnym obrazem i otaczającym dźwiękiem

moto g62 5G ma wyświetlacz Full HD+ o przekątnej 6,5”, a za sprawą kompaktowych wymiarów wygodnie się go nosi i trzyma w dłoni. Częstotliwość odświeżania 120 Hz umożliwia płynne wyświetlanie i przewijanie ulubionych treści, także podczas przełączania aplikacji, gier i stron internetowych. 

Przestrzenne audio Dolby Atmos® z głośników stereo sprzyja lepszemu wczuwaniu się w muzykę, filmy i inne multimedia. Dźwięk emitowany przez te dwa głośniki ze wzmocnionymi basami i czystszym głosem otacza słuchaczy w trzech wymiarach, imponując głębią, klarownością i szczegółowością.

Głównym aparatem fotograficznym o rozdzielczości 50 MP można robić ostrzejsze zdjęcia przy słabym oświetleniu, ultraszerokokątny obiektyw umożliwia robienie spektakularnych zdjęć krajobrazowych o rozdzielczości 8 MP, a 2-megapikselowy aparat Macro Vision znakomicie się sprawdza podczas robienia profesjonalnych portretów i zdjęć w zbliżeniu. Nowy model moto g62 5G umożliwia nagrywanie wideo z dwóch punktów widzenia jednocześnie przy użyciu trybu Dual Capture. Ma on też 16-megapikselowy aparat do selfie z funkcją upiększania twarzy podczas nagrywania wideo, która zapewnia znakomity efekt końcowy.

moto g62 5G działa z procesorem Snapdragon® 480+ 5G, który gwarantuje szybkość i stałą gotowość na kolejne zadania, takie jak pobieranie filmu, wykorzystanie okazji do zrobienia fantastycznego zdjęcia czy przeglądanie serwisów społecznościowych. Urządzenie ma baterię o pojemności 5000 mAh, która eliminuje konieczność doładowywania telefonu w ciągu dnia.

moto g62 5G w wersji Business Edition

Podczas gdy wszystkie smartfony Motorola są chronione przez zabezpieczenia ThinkShield for mobile, moto g62 5G występuje też w wersji Business Edition z certyfikatem Android Enterprise Recommended i certyfikatami urzędowymi, takimi jak FIPS 140-2. Zapewnia ona użytkownikom biznesowym jeszcze większą ochronę przy użyciu dodatkowego oprogramowania i poprawek zabezpieczeń przez 4 lata. We współpracy z Zimperium — jednym z globalnych liderów w dziedzinie bezpieczeństwa urządzeń mobilnych — Motorola oferuje Moto Threat Defense, przodującą w branży ochronę przed nowymi zagrożeniami, takimi jak phishing czy szkodliwe oprogramowanie, która wykorzystuje sztuczną inteligencję.

ThinkShield for mobile oferuje zaawansowaną ochronę, budując łańcuch zaufania z dodatkowymi certyfikatami i rozwiązaniami. Zabezpiecza to lepiej dane na urządzeniu przed szkodliwym oprogramowaniem, phishingiem i innymi zagrożeniami.

niesamowity wyświetlacz OLED w moto g42

moto g42 oferuje użytkownikom wrażenia kinowe w dowolnym miejscu. Wyświetlacz OLED o przekątnej 6,4” rozświetla każdy piksel indywidualnie, dzięki czemu zyskuje się nieskończony kontrast, a realistyczny obraz imponuje czystą czernią, bogatszą szczegółowością i żywszymi kolorami.

moto g42 wyróżnia się też dźwiękiem na nowym poziomie - audio Dolby Atmos® z dwóch głośników stereo przewyższa tradycyjny dźwięk przestrzenny pod względem szczegółowości i bogactwa warstw.

Ze względu na szybkie tempo życia użytkowników moto g42 działa z procesorem Snapdragon 680, który wykorzystuje energię baterii o ponad 20% efektywniej2 niż platforma poprzedniej generacji. Bateria o pojemności 5000 mAh wystarczy z powodzeniem na cały dzień działania, a nawet dłużej3, dlatego nie trzeba już się przejmować doładowywaniem. Przy użyciu ładowarki TurboPowerTM można uzupełnić energię w urządzeniu i zyskać godziny działania w czasie liczonym w minutach4.

System trzech aparatów fotograficznych pomaga wykazać się kreatywnością. Niezależnie od sytuacji oferuje on odpowiedni aparat do uwiecznienia chwili. Aparatem głównym o rozdzielczości 50 MP z technologią Quad Pixel5 można robić wyraziste zdjęcia w każdych warunkach oświetleniowych, a zaawansowana matryca 8 MP ma ultraszerokokątny obiektyw 118°, który mieści w kadrze 4 razy więcej obrazu w porównaniu ze standardowym obiektywem 78°. Aparatem Macro Vision można z kolei robić zdjęcia z odległości 3 cm od obiektu.

Dodatkowo ulepszone zdjęcia można uzyskać dzięki aparatowi wykrywającemu głębię. Współpracuje on z aparatem głównym i automatycznie dodaje rozmycie tła co sprawia, że zdjęcia prezentują się jeszcze bardziej profesjonalnie. Zarówno tylne aparaty, jak i aparat do selfie mają tryb nocny - zdjęcia zachwycają klarownością niezależnie od pory dnia.

najnowsze oprogramowanie i zabezpieczenia

moto g62 5G i moto g42 mają najnowszy system Android 12, z którym smartfony działają bezpieczniej i sprawniej oraz oferuje większe możliwości personalizacji. Panel ustawień prywatności w obu urządzeniach informuje użytkowników, które aplikacje korzystają z określonych funkcji.

Motorola rozwija wyjątkowe sposoby intuicyjnego i w pełni spersonalizowanego korzystania z urządzeń mobilnych. My UX umożliwia dostosowywanie telefonu do własnych potrzeb i stylu. Proste gesty ułatwiają codzienne interakcje z telefonem. Dzięki Moto Gametime gry stają się bardziej wciągające. Rozwiązanie to eliminuje powiadomienia rozpraszające uwagę, udostępnia aplikacje i narzędzia poprawiające działanie gier oraz umożliwia personalizację doznań dźwiękowych dzięki technologii Dolby Atmos®.

Dostępność i ceny

W Polsce motorola moto g62 5G w wersji pamięci 4/64 GB będzie dostępna z początkiem lipca. Smartfon będzie do nabycia w ofercie operatorów sieci Play i T-Mobile. Rekomendowana cena detaliczna 1199 zł. Dostępne kolory: Midnight Grey (Grafitowy) i Frosted Blue (Mroźna mięta).

Motorola moto g42 trafi na polski rynek na początku lipca. Oferowana będzie w dwóch wariantach pamięciowych 4/128 GB oraz 6/128 GB. Smartfon będzie do nabycia w ofercie operatora sieci T-Mobile oraz w sieciach sklepów RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Neonet. Rekomendowana cena detaliczna 999 zł (wariant 4/128 GB) oraz 1099 zł (wariant 6/128 GB). Dostępne kolory: Atlantic Green (Ciemna zieleń), Metallic Rose (Metaliczny róż).

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe