agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Motorola przedstawia Moto Unplugged. Oprogramowanie, które pozwala zachować cyfrową równowagę

Motorola przedstawia Moto Unplugged. Oprogramowanie, które pozwala zachować cyfrową równowagę

GSM / Aplikacje / 2023-11-07 17:48:44

Motorola wprowadziła Moto Unplugged - nowe, innowacyjne oprogramowanie, które pozwala zachować równowagę pomiędzy technologią, a otaczającym nas światem. Dzięki niemu można korzystać ze smartfona w zdrowszy i bardziej przemyślany sposób, ograniczając aktywność w aplikacjach, które najbardziej nas rozpraszają oraz pożerają czas.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Smartfony zapewniają nam łączność ze światem, rodziną oraz znajomymi. Jednak czasami zapominamy o tym, co dla nas ważne i za bardzo pozwalamy się pochłonąć rozrywce lub za mocno angażujemy się w cyfrowe interakcje. W ostatnich latach Motorola zaobserwowała wzrost liczby osób, szczególnie wśród najmłodszych użytkowników smartfonów, które chciałyby się odłączyć i korzystać z posiadanych urządzeń w bardziej wyważony, spersonalizowany oraz zapewniający cyfrową równowagę sposób.

Z myślą o tym trendzie Motorola zaprojektowała aplikację Moto Unplugged, które pozwala odpocząć od tego co najbardziej rozprasza w smartfonach. Moto Unplugged to możliwość „wyciągnięcia wtyczki” – pozwala użytkownikowi na zrobienie cyfrowej przerwy. Dzięki temu, nie ma potrzeby odkładania smartfona do szuflady, czy wyłączania go. Wystarczy skonfigurować urządzenie i dopasować ustawienia do swoich indywidualnych potrzeb.

Moto Unplugged oferuje specjalny tryb pozwalający każdemu posiadaczowi smartfona Motorola określić czas, w którym chce ograniczyć dostęp do najbardziej rozpraszających aplikacji. Użytkownik może wybrać dozwolone aplikacje oraz powiadomienia, a także ustawić hasło do zakończenia sesji Unplugged. Następnie określa ramy czasowe i rozpoczyna cyfrową przerwę.

Oprogramowanie Moto Unplugged pozwala uniknąć rozpraszania uwagi w godzinach pracy, przykładowo dając użytkownikowi dostęp wyłącznie do skrzynki pocztowej lub Microsoft Teams. Osobom, które chcą zachować cyfrową równowagę również w czasie wolnym, Moto Unplugged pozwala na ograniczenie dostępu do mediów społecznościowych oraz komunikatorów. Aplikacje są tymczasowo blokowane, ale zawsze istnieje możliwość przerwania sesji jeśli pojawi się pilna potrzeba.

Dzięki wykorzystaniu Moto Unplugged  posiadacz  smartfona Motorola może lepiej zarządzać czasem, w którym korzysta z urządzenia. Pozwala to w skupieniu się na pracy oraz w zachowaniu cyfrowej równowagi w życiu prywatnym. Moto Unplugged daje możliwość zrelaksowania się i spędzenia czasu z przyjaciółmi oraz rodziną, ale jednocześnie nie odcina nikogo od kluczowego w naszych czasach narzędzia komunikacji, jakim jest smartfon.

Aplikacja Moto Unplugged jest już dostępna w najnowszej wersji oprogramowania systemowego dla flagowego modelu motorola razr 40 ultra. W przyszłości zostanie wprowadzona do kolejnych smartfonów firmy Motorola.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe