agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Motorola wzbogaca NOWĄ rodzinę motorola edge 20 o zabezpieczenia klasy korporacyjnej i ultraszybką obsługę sieci 5G dla firm

Motorola wzbogaca NOWĄ rodzinę motorola edge 20 o zabezpieczenia klasy korporacyjnej i ultraszybką obsługę sieci 5G dla firm

GSM / Smartfony / 2021-09-09 11:19:03

Nowe urządzenia motorola edge 20 i motorola edge 20 Lite Business Edition obsługują sieć 5G nowej generacji, posiadają ultraszybkie procesory oraz oferują zabezpieczenia na każdym etapie cyklu życia produktu, dlatego stanowią doskonałą propozycję dla firm.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Większy potencjał użytkowników dzięki urządzeniom motorola edge 20 i motorola edge 20 lite Business Edition

Motorola edge 20 i motorola edge 20 lite Business Edition zapewniają użytkownikom zaawansowany zakres możliwości oraz bezpieczeństwo. Mogą oni pracować sprawnie i z poczuciem pewności, wiedząc, że mają ochronę i narzędzia potrzebne w nowym świecie pracy hybrydowej. Oba urządzenia chroni ThinkShield for mobile — rozszerzenie oferty ThinkShield Lenovo dla klientów korporacyjnych obejmujące najlepsze w tej klasie zabezpieczenia, łatwość zarządzania urządzeniami, funkcje ułatwiające pracę oraz usługi dla użytkowników smartfonów. Rozszerzając platformę ThinkShield na urządzenia mobilne, Motorola i Lenovo oferują niezrównane, zintegrowane rozwiązanie obejmujące sprzęty z różnych kategorii.

Oparte na sztucznej inteligencji rozwiązania zabezpieczają przed złośliwym oprogramowaniem, phishingiem i innymi formami ataków sieciowych, z którymi borykają się współczesne firmy. Dzięki funkcjom stale aktywnego zarządzania i rejestracji typu zero-touch można łatwo wdrażać i kontrolować urządzenia we własnym środowisku. O bezpieczeństwie urządzeń motorola edge 20 i edge 20 lite Business Edition świadczy też to, że spełniają amerykańskie kryteria klasy rządowej** oraz rygorystyczne wymagania ioXt w zakresie bezpieczeństwa i transparentności.

Niedawno Motorola nawiązała współpracę z Zimperium — globalnym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa urządzeń mobilnych. Dzięki dodaniu Zimperium platforma ThinkShield for mobile korzysta z działającego w czasie rzeczywistym i na urządzeniu mechanizmu ochronnego wykorzystującego uczenie maszynowe. Monitoruje on nieustannie działanie urządzenia i dostarcza przodujących w branży danych z zakresu informatyki śledczej na potrzeby analiz po atakach. Tym samym jest to najpełniejsze rozwiązanie zabezpieczające na smartfonie Motoroli. Użytkownicy urządzeń motorola edge 20 i motorola edge 20 lite Business Edition mogą korzystać nie tylko z tego dodatkowego poziomu ochrony, ale też dwóch aktualizacji systemu operacyjnego, comiesięcznych aktualizacji przez trzy lata, a także trzyletniej gwarancji, co dodatkowo wzmacnia status bezpieczeństwa smartfonów.

Zarówno motorola edge 20, jak i motorola edge 20 lite Business Edition to urządzenia objęte programem Android Enterprise Recommended, który ułatwia skalowanie i wsparcie floty urządzeń mobilnych o ustandaryzowanych funkcjach, niezależnie od ich liczby. Funkcje te spełniają rygorystyczne wymagania sprzętowe oraz programowe i zapewniają konsekwentne działanie oraz komfort obsługi urządzenia.

motorola edge 20 i motorola edge 20 lite Business Edition są gotowe do działania w sieciach 5G, dlatego firmy mogą ułatwiać stałą pracę zdalną lub hybrydową swojego personelu. Ponieważ łączność przebiega praktycznie bez opóźnień, firmy mogą zwiększyć efektywność pracowników poza biurem, zapewniając im kontakt z każdą osobą i urządzeniem, niezależnie od miejsca. 

Dzięki funkcjom w ramach platformy Ready For smartfony motorola edge 20 i motorola edge 20 lite Business Edition ułatwiają pracę, umożliwiając lepszą łączność z innymi urządzeniami. Telefon motorola edge 20 i wszystkie jego aplikacje można połączyć bezprzewodowo z zewnętrznym monitorem, aby pracować jak na komputerze. Na dużym ekranie można uporządkować wiele okien jednocześnie, dlatego szybciej i wygodniej pisze się e-maile oraz edytuje dokumenty, zdjęcia i wideo. Na monitor można też przełączać rozmowy wideo. Ready For PC usprawnia pracę, dając dostęp do aplikacji telefonu i plików na komputerze na tym samym ekranie. Dzięki temu nie trzeba ciągle odblokowywać telefonu, by sprawdzać wiadomości i aktualizacje. Pracować można nad dwoma plikami naraz i przenosić je między urządzeniami. Udostępnianie materiałów jest proste, a praca nie wymaga wysiłku.

Większa skuteczność mniejszym nakładem pracy dzięki motoroli edge 20

Przodujący w tej klasie sprzęt fotograficzny Motoroli oferuje rozdzielczość Full HD+ oraz zaawansowane śledzenie obiektu — pionierską w branży funkcję, która śledzi ruch użytkownika, aby utrzymać go w kadrze, co doskonale się sprawdza podczas ważnych prezentacji. Zintegrowana z Ready For PC kamera internetowa działa płynnie z usługami wideorozmów oraz platformami społecznościowymi na potrzeby transmisji wideo na żywo. Użytkownicy mają też do dyspozycji inne funkcje aparatu, takie jak ultraszerokokątny obiektyw, który doskonale nadaje się na spotkania zespołu, ponieważ mieści w kadrze więcej osób. Wyposażona w wyświetlacz 6,7” OLED Max Vision z HDR10+ motorola edge 20 prezentuje krystalicznie czysty obraz, co ułatwia przeglądanie dokumentów służbowych podczas dojazdu czy przy biurku.

Szybka częstotliwość odświeżania 144 Hz zapewnia superpłynny obraz bez żadnych opóźnień, co przydaje się podczas połączeń wideo w drodze. Ultralekka i mająca zaledwie 6,99 mm grubości motorola edge 20 to jeden z najsmuklejszych telefonów na rynku z 5G. Kiedy jesteś poza biurem, nie musisz się przejmować zapasem energii. Bateria o pojemności 4000 mAh jest wprost stworzona do pracy w drodze. Kiedy trzeba będzie szybko ją doładować, 30-watowa ładowarka TurboPower doda energii na 8 godzin w zaledwie 10 minut. Ultraszybki procesor Qualcomm Snapdragon 778G jest przeznaczony specjalnie do smartfonów 5G i oferuje nawet o 55% szybszą grafikę oraz przetwarzanie danych, a także 2-krotnie szybsze działanie sztucznej inteligencji. Wbudowana pamięć o pojemności 128 GB oferuje mnóstwo miejsca na nagrania wideo, zdjęcia i ważne pliki służbowe. Smartfon działa w sieciach Wi-Fi 6E, dlatego użytkownicy mogą korzystać z nowego pasma 6 GHz, łączyć się jeszcze szybciej i pracować wydajniej poza biurem, mniej obciążając baterię.

Efektywniejsza praca dzięki motoroli edge 20 lite Business Edition

motorola edge 20 lite umożliwia pracę z dowolnego miejsca. Ekran OLED Max Vision HDR10+ o przekątnej 6,7 cala prezentuje krystalicznie czysty obraz, dlatego można na nim przeglądać prezentacje, broszury czy filmy tak, jak założyli to ich autorzy. Korzystaj z superszybkiej łączności w drodze bez zatrzymywania się na doładowanie. Bateria o pojemności 5000 mAh należy do największych w smartfonach 5G i oferuje cały dzień działania po jednym naładowaniu. Kiedy trzeba będzie szybko ją doładować, 30-watowa ładowarka TurboPower doda energii na 12 godzin w zaledwie 10 minut. Wydajny procesor MediaTek Dimenstity 720 zapewnia moc potrzebną do odbywania wielu spotkań, a z wbudowanej pamięci 128 GB nie trzeba usuwać plików, by uzyskać więcej miejsca.

Motorola stara się oferować przydatne innowacje i rozwijać branżę. Efektem tego podejścia są urządzenia motorola edge 20 i motorola edge 20 lite Business Edition z zabezpieczeniami ThinkShield for mobile oraz funkcjami Ready For i Ready For PC dające poczucie pewności w świecie narastających zagrożeń dla użytkowników urządzeń mobilnych, a także coraz większych potrzeb w zakresie produktywności, zarządzania urządzeniami i usług.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe