agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Moulinex Fresh Express Plus

Moulinex Fresh Express Plus

MAŁE AGD / Produkty dla gastronomii / 2012-06-28 11:24:00

Nowy produkt marki Moulinex Fresh Express Plus odpowiada na potrzeby konsumentów, którzy w trosce o zdrowie i urodę, chcieliby szybko i łatwo przygotować ulubione potrawy na bazie świeżych i naturalnych składników. To wymarzony produkt dla osób świadomych swych wyborów, dbających o zdrowie i kondycję swoją oraz najbliższych. Produkt doskonale wpisuje się w kampanię zachęcającą do jedzenia 5 porcji warzyw i owoców każdego dnia.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

 

RÓŻNORODNOŚĆ

Fresh Express Plus to wszechstronne urządzenie, dzięki któremu można przygotować różnorodne potrawy na bazie warzyw i owoców. Posiada 5 wymiennych nasadek o różnych funkcjach, takich jak: tarcie na drobno, tarcie na grubo czy krojenie w plastry. Wyposażone jest również w specjalnie przygotowaną końcówkę do tarcia twardych składników na wiórki (np. parmezanu czy czekolady) oraz dodatkową do tarcia ziemniaków. Marka Moulinex pielęgnuje polskie tradycje kulinarne - dzięki Fresh Express Plus w łatwy i szybki sposób można przygotować surówki z marchwi, selerów czy buraczków, mizerię, zapiekanki z warzyw oraz tradycyjne placki ziemniaczane. 

KOMFORT

Fresh Express Plus to łatwe i poręczne w użyciu urządzenie. Wystarczy wybrać odpowiednią nasadkę, włożyć warzywo, nacisnąć przycisk i gotowe! Poszatkowane składniki wpadają prosto do naczynia! Fresh Express Plus zapewnia profesjonalne efekty w ekspresowym czasie. Szatkowanie, tarcie i krojenie w plastry nigdy nie było tak proste! Nowy produkt marki Moulinex został zaprojektowany w taki sposób, aby wyeliminować kłopoty związane z jego czyszczeniem czy przechowywaniem. Łatwe mycie (wystarczy opłukać), wygodne i praktyczne przechowywanie końcówek (wkładana jedna w drugą) oraz kompaktowy rozmiar sprawiają, że Fresh Express Plus to urządzenie niezastąpione w każdej kuchni, które zawsze warto mieć „pod ręką”.

FRESH EXPRES +

  • Ekspresowe szatkowanie, krojenie w plastry i tarcie
  • 5 wielofunkcyjnych nasadek - tarcie na drobno, tarcie na grubo, krojenie w plastry, tarcie twardych składników na wiórki, tarcie ziemniaków na placki
  • Prosty i szybki sposób na zdrowe dania z warzyw i owoców- bez wysiłku i zawsze z doskonałym rezultatem!
  • Kompaktowe i poręczne urządzenie, które zmieści się w każdej kuchni
  • Wygodne przechowywanie nasadek wkładanych jedna w drugą
  • Poszatkowane składniki wpadają bezpośrednio do naczynia
  • Front ze stali nierdzewnej w kolorze rubinowym

Cena promocyjna: 269 zł

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe