agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
MP3 GoGEAR Sounddot marki Philips

MP3 GoGEAR Sounddot marki Philips

SPRZĘT RTV / Sprzęt przenośny / 2012-05-14 14:34:00

Daj się porwać muzyce odtwarzanej za pośrednictwem niewielkiego, kolorowego odtwarzacza MP3 GoGEAR Sounddot. Jest on wyposażony we wbudowany zaczep pozwalający przymocować urządzenie do ubrania, a także we wskaźniki świetlne (LED) i dźwiękowe. Przesyłaj muzykę przez wbudowany port USB i korzystaj z funkcji FastCharge umożliwiającej szybkie ładowanie.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Niewielki, kolorowy i bardzo stylowy

  • Noś z dumą swój odtwarzacz GoGEAR Sounddot i wydobądź to, co najlepsze z muzyki. Jest niewielki, bardzo stylowy i co najważniejsze - dostępny w szerokiej gamie ekscytujących kolorów.

Wbudowany zaczep

  • Nic nie powinno stać Tobie na drodze. Dzięki lekkiej konstrukcji i wytrzymałemu zaczepowi odtwarzacz GoGEAR Sounddot można w bezpieczny i elegancki sposób przyczepić do ubrania, czyniąc z niego idealnego towarzysza podróży.

Wskaźniki dźwiękowe i LED

[[[zdjecie,6554,prawa]]] Odtwarzacz GoGEAR Sounddot informuje użytkownika o tym, co się dzieje za pomocą specjalnie zaprogramowanych wskaźników świetlnych i dźwiękowych. Wskaźnik LED i krótkie sygnały dźwiękowe informują o włączeniu lub wyłączeniu odtwarzacza i o tym, czy jest on w trybie odtwarzania losowego. Informują nawet o rozładowaniu akumulatora za pomocą diody migającej na czerwono i sygnału dźwiękowego rozbrzmiewającego w tym samym rytmie. Po podłączeniu odtwarzacza do źródła zasilania zewnętrznego wskaźnik LED świeci stale na czerwono, gdy bateria jest ładowana. Gdy bateria jest już w pełni naładowana, wskaźnik świeci na zielono, co oznacza, że można znów słuchać wspaniałej muzyki z odtwarzacza GoGEAR Sounddot.

Do 6 godzin odtwarzania muzyki

  • Tańcz przy niezliczonych hitach z odtwarzacza GoGEAR. Niewielki wbudowany akumulator zapewnia nawet 6 godzin ciągłego odtwarzania muzyki po jednym naładowaniu. Wystarczy podłączyć odtwarzacz przez bezpośrednie złącze USB do komputera, aby naładować urządzenie bez użycia przewodów. To naprawdę bardzo proste!

Philips Songbird

Philips Songbird to prosty w obsłudze program dołączany do odtwarzacza GoGear, który pozwoli Ci odkrywać i odtwarzać nowe treści multimedialne, a następnie automatycznie synchronizować je z odtwarzaczem Philips GoGear. Jego intuicyjne i zaawansowane zarazem funkcje pozwolą Ci odkrywać nowych wykonawców oraz gatunki muzyczne bezpośrednio w programie dzięki sklepom z muzyką i multimediami oraz usługom i stronom internetowym. Odtwarzaj pozycje z własnej biblioteki oraz multimedia z Internetu i synchronizuj je bez problemów z odtwarzaczem Philips GoGear przy pomocy komputera.

Szybkie ładowanie (60 minut)

Czasem chcesz posłuchać muzyki z odtwarzacza GoGEAR w drodze do pracy lub do domu albo chcesz zabrać go ze sobą na szybką przebieżkę. Co jednak, jeśli wypadło Ci z głowy, aby naładować go poprzedniej nocy? Pożegnaj się z frustracją i znużeniem oraz cichymi podróżami dzięki funkcji szybkiego ładowania. Inteligentne, wygodne rozwiązanie firmy Philips pozwala podłączyć odtwarzacz GoGEAR do komputera lub ładowarki USB na 6 minut. W zamian zyskujesz aż 60 minut odtwarzania muzyki! Funkcja szybkiego ładowania opiera się na wykorzystaniu znacznie wyższego napięcia, które w chwilę zapewnia baterii litowo-jonowej moc, która Cię ratuje… i sprawia, że muzyka gra.

Prosta i intuicyjna obsługa

  • Philips Songbird: program do odkrywania nowych treści oraz ich odtwarzania i synchronizowania
  • Szybkie, 6-minutowe ładowanie zapewnia 60 minut odtwarzania
  • Bezpośredni dostęp USB — łatwe przesyłanie plików bez użycia przewodów
  • Słuchawki dołączone do zestawu

Rekomendowana cena detaliczna odtwarzacza Philips GoGEAR Sounddot SA4DOT02 wynosi 89 PLN brutto.

źródło: philips/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe