agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Na co zwrócić uwagę przy zakupie krajalnicy?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie krajalnicy?

MAŁE AGD / Produkty dla gastronomii / 2013-10-09 14:15:00

Krajalnica wolnostojąca składa się z korpusu (obudowy), obrotowego noża i prowadnicy (podajnika). Urządzenie idealnie sprawdza się do krojenia produktów takich jak: chleb, wędliny, ser, mięso czy warzywa. Przy wyborze krajalnicy warto zwrócić uwagę na zastosowane materiały do jej wykonaniaoraz ilość i rodzaj ostrzy, w które jest zaopatrzona.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Materiały

  • Krajalnica powinna być wykonana zestali nierdzewnej, doskonale sprawdzi się też tytan. Jeśli chodzi o ostrze noża, najlepiej, jeśli jest hartowane - zapewnia to trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne.

Regulacja grubości krojenia

  • Zakres grubości krojenia ustawia się za pomocą pokrętła; większość krajalnic umożliwia krojenie plastrów czy kromek o grubości od 0 do 30 mm.

TOP 3 krajalnic wolnostojących wg. danych Agito.pl

Krajalnica Zelmer Alexis Young 294.5 symbio

  • Zelmer Alexis Young typu 294.5 to krajalnica o oryginalnych kształtach, doskonałych funkcjach użytkowych i wysokiej sprawności. Świetnie dopasowana do dłoni pomaga w bezpiecznym i wygodnym posługiwaniu się urządzeniem. Urządzenie zostało wyposażone w zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem, a także przed przypadkowym wysunięciem wózka.Cena w Agito.pl ok. 130 zł.

Krajalnica Bosch MAS 4201 N

  • Krajalnica o mocy 100 W, z regulacją grubości krojenia do 17 mm, z plastikową konstrukcją, nóżkami antypoślizgowymi oraz z zabezpieczeniem przed przypadkowym włączeniem. Ponadto krajalnica wyposażona jest w ochronę kciuka, element do przytrzymywania małych kawałków oraz uniwersalny nóż ze stali szlachetnej o falistym kształcie.Cena w Agito.pl ok. 98 zł.

Krajalnica Bosch MAS 9101 N

  • Krajalnica Bosch MAS 9101 to stabilna konstrukcja jest gwarancją długotrwałości, wytrzymałości i wysokiej precyzji krojenia. Świetnie dopasowana do dłoni pomaga w bezpiecznym i wygodnym posługiwaniu się urządzeniem. Urządzenie zostało wyposażone w zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem. Duża rozpiętość grubości wahająca się od 0 do 17 mm pozwala na wygodne krojenie pieczywa z możliwością dowolnego dostosowania do potrzeb. Cena w Agito.pl ok. 424 zł.

źródło: agito.pl/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe