agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Nagrywaj swoje wrażenia i dziel się nimi z innymi - świąteczne propozycje od UCLEAR

Nagrywaj swoje wrażenia i dziel się nimi z innymi - świąteczne propozycje od UCLEAR

GSM / Akcesoria GSM / 2020-12-15 12:54:21

Szukasz prezentu dla siebie i swoich bliskich, który nie znudzi się tuż po Świętach? Jeździsz zimą na nartach lub snowboardzie, a latem na motocyklu czy rowerze? Z pewnością ucieszysz się z interkomu marki UCLEAR, która zapewnia użytkownikom najnowocześniejszą technologię na rynku i bezpieczeństwo komunikacji.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Amerykańska marka UCLEAR jest pionierem w zastosowaniu  jednocześnie technologii Bluetooth 5.0 i MESH w interkomie, co daje możliwość kontaktu nieograniczonej liczbie użytkowników o nieograniczonym zasięgu. Flagowy model– UCLEAR Motion Infinity zapewnia także komfort bezpieczeństwa za pomocą wbudowanego czujnika zderzenia U-Safe, który informuje zdefiniowane uprzednio kontakty z telefonu użytkownika i służby ratunkowe o jego lokalizacji po wypadku.

UCLEAR jest jedynym producentem, który umożliwia proste nagrywanie całej komunikacji grupowej za pomocą aplikacji CLEARLink. Jest to szczególnie przydatne dla blogerów / vlogerów, którzy chcą dodać kilka nagrań na żywo do swoich postów. Ponadto nawet rozmowa telefoniczna lub instrukcje z oddzielnego systemu GPS mogą być udostępniane całej grupie i rejestrowane.

Kolejna innowacja marki to system sterowania funkcjami interkomu za pomocą gestów - wiązka podczerwieni precyzyjnie odczytuje komendy użytkownika nawet, gdy ma on na dłoni rękawice! Czujnik U-Move pozwala oszczędzać akumulator interkomu, gdy jest w bezruchu, a wszystkimi opcjami interkomu można także zarządzać za pomocą dedykowanej aplikacji CLEARLink.

Nie zwlekaj – podaruj bliskim i sobie  nieograniczoną wolność i bezpieczeństwo na stoku narciarskim oraz na drodze. Interkomy marki UCLEAR to trafione pomysły na prezenty. Sprawdź dostępność u certyfikowanych partnerów handlowych firmy KONTEL - importera i dystrybutora w Polsce, www.uclear.pl.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe