agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Najnowsza pełnoklatkowa lustrzanka cyfrowa Canon EOS 6D Mark II

Najnowsza pełnoklatkowa lustrzanka cyfrowa Canon EOS 6D Mark II

SPRZĘT FOTOGRAFICZNY / Lustrzanki cyfrowe / 2017-06-29 08:11:00

Canon zaprezentował dziś wyczekiwaną pełnoklatkową lustrzankę cyfrową EOS 6D Mark II, która dzięki najnowszym technologiom z zakresu obrazowania spełni oczekiwania zarówno pasjonatów fotografii, jak i profesjonalnych użytkowników.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Następca modelu EOS 6D to kompaktowa i wydajna lustrzanka cyfrowa, która doskonale nadaje się do wielu zastosowań, od fotografii podróżniczej czy ślubnej po portretową. Dzięki pełnoklatkowej matrycy, procesorowi DIGIC 7, 45-punktowemu systemowi AF oraz technologii Dual Pixel CMOS AF, lustrzanka EOS 6D Mark II zapewni najwyższą jakość obrazu nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

EOS 6D Mark II posiada nową matrycę CMOS o rozdzielczości 26,2 megapikseli, która oferuje użytkownikom bezkonkurencyjną jakość obrazu i wydajność pracy. Dzięki wysokiemu zakresowi dynamicznemu użytkownik może dowolnie kontrolować parametry ekspozycji i tym samym wykonywać doskonałe zdjęcia przy bardzo jasnym oświetleniu. Wysoka czułość ISO 40000 z możliwością rozszerzenia do 102400 daje fotografom dużą swobodę i pewność, że będą w stanie uchwycić każdy szczegół, nawet w trudnych warunkach i przy słabym oświetleniu. Technologie zastosowane w modelu EOS 6D Mark II - m.in. najnowszy procesor DIGIC 7 - pozwalają na tworzenie wysokiej jakości zdjęć. Dzięki temu portfolio użytkowników wzbogaci się o nowe, ekscytujące fotografie, np. zapierające dech w piersiach zdjęcia gwieździstej nocy lub zorzy polarnej.

Większa precyzja śledzenia obiektu w kadrze to efekt zastosowania 45-punktowego systemu AF, który przy wsparciu usprawnionego procesora DIGIC 7 zapewnia odpowiednio szybki czas reakcji. Tryb rejestrowania zdjęć seryjnych z prędkością 6,5 kl./s daje szereg nowych możliwości w zakresie uchwycenia niepowtarzalnych momentów. Z kolei nowy moduł autofokusa zapewnia precyzję, nawet przy słabym oświetleniu, co świetnie sprawdza się np. przy wykonywaniu zdjęć portretowych w ciemniejszym otoczeniu.  

Uznana technologia Dual Pixel CMOS AF umożliwia lepsze śledzenie obiektów w ruchu oraz zapewnia płynne i szybkie ustawianie ostrości także podczas nagrywania filmów. Funkcje te znakomicie nadają się do makrofotografii i fotografii produktowej, zwłaszcza przy wykorzystaniu podglądu Live View.

EOS 6D Mark II to pierwsza pełnoklatkowa lustrzanka EOS z wbudowaną 5-osiową stabilizacją obrazu w trybie wideo, która eliminuje drgania podczas kręcenia filmów z ręki i w ruchu. Odchylany ekran dotykowy LCD pozwala użytkownikom na sterowanie parametrami za pomocą dotknięcia ekranu oraz ułatwia robienie zdjęć z nietypowej perspektywy lub w tłumie.

EOS 6D Mark II to pierwszy aparat Canon, który został wyposażony w tryb filmów poklatkowych 4K oraz interwałometr, dla dodatkowej swobody podczas kręcenia timelapsów. Dzięki możliwości kręcenia filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K użytkownik będzie w stanie zarejestrować w najdrobniejszych szczegółach np. rozgwieżdżone niebo. Z kolei wbudowany interwałometr daje dodatkowe możliwości w trakcie edytowania filmów poklatkowych.

Model EOS 6D Mark II został wyposażony w rozbudowane opcje łączności Wi-Fi oraz Bluetooth[1]. Aparat daje użytkownikom swobodę przesyłania obrazów na urządzenia mobilne, dzięki czemu mogą oni w łatwy i szybki sposób udostępniać wyniki swojej pracy. EOS 6D Mark II umożliwia zdalne sterowanie za pomocą smartfona, co przyda się w szczególności fotografom, którzy dla uchwycenia wyjątkowej sceny nie chcą podchodzić zbyt blisko fotografowanego obiektu, np. siedzącego motyla. Wbudowany rejestrator GPS śledzi lokalizację i automatycznie kataloguje miejsca, w których tworzone są zdjęcia.

EOS 6D Mark II to kompaktowa i lekka pełnoklatkowa lustrzanka cyfrowa, która daje gwarancję ostrości i precyzji bez względu na warunki oświetleniowe, a tym samym pomaga swobodnie realizować twórcze pomysły. Aparat jest odporny na kurz i wilgoć, dzięki czemu stanowi idealny sprzęt do pracy w wymagających warunkach. Dzięki swej niezawodności, EOS 6D Mark II pozwala użytkownikom skupić się na tym, co najważniejsze, czyli odkrywaniu nowych, ekscytujących kierunków w ich twórczej pracy.

BATTERY GRIP BG-E21

Grip BG-E21 do lustrzanki EOS 6D Mark II umożliwia jednoczesne użycie dwóch akumulatorów i jest kompatybilny z akumulatorami LP-E6N i LP-E6. Zastosowanie  BG-E21 oznacza możliwość wykonania dwukrotnie większej liczby zdjęć. Grip BG-E21 odwzorowuje przyciski z prawej, górnej części korpusu EOS 6D Mark II. Ułatwia to pionowe wykonywanie zdjęć bez uszczerbku dla ergonomii aparatu. Grip zapewnia również lepszy chwyt i równowagę przy korzystaniu z cięższych obiektywów.


[1] Połączenie aparatu z urządzeniem za pomocą technologii Bluetooth® wymaga konfiguracji poprzez aplikację Canon Camera Connect. Stabilność połączenia Bluetooth® zależy od modelu urządzenia oraz innych czynników środowiskowych. Słowny znak towarowy i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc. i firma Canon Inc. używa ich na warunkach licencji. Wszystkie pozostałe znaki towarowe lub nazwy handlowe są własnością ich właścicieli. Wymagana wersja Bluetooth 4.0 lub wyższa oraz iOS 8.4, Android 5.0 lub wyższa.

źródło: canon/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe