agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Najnowsze przełączniki Zyxel zdobywają uznanie topowej prasy IT

Najnowsze przełączniki Zyxel zdobywają uznanie topowej prasy IT

INNE / Internet / 2019-07-23 10:55:28

Zyxel, zaangażowany w tworzenie łatwych w użyciu technologii, wydała niedawno dwie serie inteligentnych przełączników NebulaFlex GS1920v2 i XGS1930, które obsługują tryby podwójnego zarządzania. Oba produkty przyciągnęły uwagę renomowanych amerykańskich i rosyjskich magazynów IT.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Amerykański magazyn ChannelPro Network opublikował artykuł zawierający przegląd dwóch urządzeń Zyxel, podkreślając ich wysoką wydajność, funkcjonalność technologii PoE i bezpłatny system zarządzania za pomocą platformy Nebula. Dodatkowo GS1920-8HPv2 z serii GS1920v2 otrzymał świetny komentarz od rosyjskiego magazynu HWP.RU. Model ten wyróżniono za kompaktową obudowę, wielofunkcyjność oraz dożywotnią gwarancję i uznano go za jeden z najbardziej opłacalnych produktów sieciowych.

Ostatnie recenzje to tylko najnowsze osiągnięcia zdobyte przez inteligentne przełączniki Zyxel. Według raportu CONTEXT z 2018 roku, przełączniki serii GS1920 znalazły się w pierwszej trójce w swojej klasie pod względem udziału w rynku europejskim. Zmodernizowana aktualnie seria GS1920v2, oprócz zachowania swojej dopracowanej konstrukcji sprzętowej, posiada nowy karbonowy front oraz rozbudowany zestaw funkcji. Jednym z najnowszych dodatków jest przycisk przywracania na panelu przednim, który pozwala użytkownikom łatwo reagować w przypadku pojawiania się błędów operacyjnych. W przypadku wystąpienia takiej sytuacji można natychmiast powrócić do poprzedniej kopii zapasowej systemu poprzez jedno naciśnięcie przycisku. Praktyczny wskaźnik LED systemu Power-over-Ethernet zwiększa wygodę, informując użytkowników o aktualnym statusie zasilania PoE.

Co najważniejsze, NebulaFlex – unikalna, opatentowana technologia firmy Zyxel – umożliwia przełączanie ze standardowego trybu webmanaged w tryb bezpłatnego zarządzania siecią za pomocą platformy Nebula, bez konieczności stosowania dodatkowego oprogramowania lub rozwiązań sprzętowych. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, w domu, czy w podróży, do Nebuli można uzyskać dostęp przez całą dobę. Pojedyncza platforma do zarządzania obsługuje w jednym interfejsie urządzenia sieciowe, takie jak bezprzewodowe punkty dostępowe, przełączniki i bramy zabezpieczające. Ponadto Nebula ma wielopoziomowy system zarządzania umożliwiający resellerom jednoczesną obsługę wielu klientów w różnych lokalizacjach. Seria XGS1930, wydana równocześnie z GS1920v2, ma dokładnie tą samą funkcjonalność, a cztery porty uplink 10G to idealny wybór dla instalacji wymagających dużej przepustowości.

– Społeczeństwo na ogół kojarzy rynek komunikacji sieciowej z projektowaniem i produkcją sprzętu – mówi Aleksander Styś, VAR Account Manager w Zyxel Communications. – Platforma Nebula oraz unikalna technologia NebulaFlex są dowodem na to, że mocną stroną marki Zyxel jest również oprogramowanie. Uznanie ze strony globalnych mediów z pewnością da nam motywację do dalszych badań nad rozwojem innowacyjnych technologii. – dodaje.

ChannelPro Network to cieszący się wysokim uznaniem magazyn IT, skupiający się na produktach i usługach sieciowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Publikuje wiadomości branżowe oraz recenzje produktów, a także przeprowadza ich ekspertyzy i analizy. Internetowy magazyn HWP.RU opublikował ponad 40 000 artykułów poświęconych najnowszym produktom i technologiom sieciowym. Aprobata na dwóch tak potężnych rynkach przedkłada się na coraz większy globalny zasięg marki Zyxel.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe