agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Najnowsze smartfony Infinix NOTE 40 oraz NOTE 40 Pro z bezprzewodowym ładowaniem i dźwiękiem od JBL już dostępne w Polsce

Najnowsze smartfony Infinix NOTE 40 oraz NOTE 40 Pro z bezprzewodowym ładowaniem i dźwiękiem od JBL już dostępne w Polsce

GSM / Smartfony / 2024-04-24 17:36:22

Do sprzedaży w Polsce trafiły dwa nowe smartfony Infinix z serii NOTE 40, wyposażone w udoskonaloną technologię inteligentnego, przewodowego i bezprzewodowego ładowania All-Round FastCharge 2.0 oraz dźwięk dostrojony przez JBL. Model NOTE 40 Pro można kupić w cenie od 1496 zł, a NOTE 40 od 1196 zł. W specjalnej ofercie można do nich dokupić magnetyczną ładowarkę bezprzewodową Infinix MagCharge 15 W za 1 zł.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Oba modele zostały wyposażone w funkcję ładowania bezprzewodowego o mocy do 20 W. Wyżej wymienione są częścią technologii Infinix All-Round FastCharge 2.0, zasilaną przez autorski chipset marki Cheetah X1, która pozwala nie tylko szybko ładować telefony (50% baterii w 16 minut w NOTE 40 Pro, w 19 minut w Note 40), lecz także chroni baterię, umożliwia ładowanie zwrotne, inteligentne ładowanie nocą, w temperaturach do -20°C czy wieloprotokołowe. Daje ponadto możliwość ładowania obejściowego (Bypass Charging 2.0), która umożliwia bezpośrednie zasilanie płyty głównej z pominięciem baterii w momencie kiedy telefon jest podłączony do ładowarki przewodowej, co zapobiega przegrzaniu urządzenia podczas gry lub oglądania filmów.

Smartfony są sprzedawane w zestawie z kompletem akcesoriów:

  • ładowarką z kablem obsługującą maksymalną moc ładowania danego modelu oraz protokół PD3.0, co umożliwia    ładowanie za jej pomocą również innych urządzeń,
  • szkłem hartowanym na ekran,
  • słuchawkami przewodowymi,
  • etui MagCase, umożliwiającym wygodne przyczepienie smartfona do ładowarki magnetycznej.

Oba smartfony są dostępne w kolorze złotym (Titan Gold), oprócz tego NOTE 40 Pro można kupić też w wersji z obudową pokrytą zieloną imitacją skóry (Vintage Green), a NOTE 40 Pro w wersji w kolorze czarnym (Obsidian Black). 

NOTE 40 i NOTE 40 Pro  są wyposażone w wyświetlacze AMOLED FHD+ o rozdzielczości 1080 Mpx, szczytowej jasności 1300 nitów i z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Są chronione szkłem Corning® Gorilla® Glass. Dysponują aparatami głównymi 108 Mpx z trzykrotnym bezstratnym zoomem oraz aparatami do selfie 32 Mpx, a NOTE 40 Pro również stabilizacją obrazu. W złotych wersjach kolorystycznych na wyspie aparatów umieszczono diodę Infinix Active Halo, której pulsowanie, w zależności od ustawień, informuje np. o przychodzących połączeniach i powiadomieniach, odtwarzaniu muzyki czy ładowaniu urządzenia.

Smartfony Infinix NOTE 40 Pro w sugerowanej cenie od 1496 zł oraz NOTE 40 w sugerowanej cenie od 1196 zł są dostępne w autoryzowanym sklepie Infinix i największych sieciach handlowych.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe