agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Najnowsze urządzenia USG ZyXEL'a

Najnowsze urządzenia USG ZyXEL'a

INNE / Internet / 2014-09-12 11:55:55

Urządzenia USG ochronią dane firmowe, użytkowników oraz własności intelektualne przed zewnętrznymi i wewnętrznymi atakami. Poza serią ZyXEL „Advanced” i “Performance”, dostępna jest już seria USG “Extreme” spełniająca wymagania średnich i dużych przedsiębiorstw.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Ze względu na szybki rozwój technologii chmur osobistych oraz trendu BYOD (Bring Your Own Device), kompleksowe, funkcjonalne i łatwe w zarządzaniu systemy ochrony stały się niezbędne w każdej firmie. Najnowsza seria ZyXEL NGFW (Next Generation Firewalls) jest odpowiednia do tego typu zadań i zapewnia optymalną ochronę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu niezawodności.

  • Ochrona i kontrola

Urządzenia USG1100 i USG1900 zapewniają ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, dzięki systemom antywirusowym, które powstały przy współpracy z wiodącym partnerem, firmą Kaspersky Lab oraz zapewniają stopniowaną kontrolę nad nowoczesnymi aplikacjami. Wraz z najnowszą serią ZyXEL NGFW przedsiębiorcy nie muszą martwić się internetowymi zagrożeniami, spamem i portalami obniżającymi produktywność pracowników. Urządzenia USG np. umożliwiają korzystanie z komunikatora na Facebooku, ale blokują gry z Facebooka i umożliwiają nadawanie priorytetów aplikacjom oraz regulują przepustowość dla treści pobieranych z portalu YouTube. Dotyczy to ponad 3000 aplikacji zgromadzonych na portalu Facebook.

 

Cena urządzenia sugerowana przez producenta dla klienta końcowego to:

  • USG1100 UTM BUNDLE - 2424 Euro
  • USG1900 UTM BUNDLE - 3659 Euro

źródło: zyxel/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe