agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Najnowszy gadżet FUNAI: przenośny Blu-ray

Najnowszy gadżet FUNAI: przenośny Blu-ray

SPRZĘT RTV / Odtwarzacze DVD / Blu-ray / 2010-12-01 15:19:00

Szukasz sposobu na umilenie sobie czasu w podróży? Zabierz ze sobą gadżet najnowszej generacji - poręczny odtwarzacz Blu-ray z niewielkim ekranem, który w domu może być po prostu kinem domowym, zaś poza nim - przyniesie moc cyfrowych atrakcji. Produkt FUNAI PB1-M200 to mobilność przy zachowaniu najwyższych standardów i rozrywka w jakości Blu-ray zawsze pod ręką. Wyjazd z dziećmi w dłuższą trasę, samolot, samochód, podróż służbowa - Ty decydujesz.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

PB1-M200 sprawi, że każda podróż może być przygodą. Oprócz płyt Blu-ray, urządzenie odtwarza praktycznie wszystkie nośniki. Ponadto, posiada wejście na kartę SD, czyli możliwość odczytu zdjęć i MP3. Odtwarzacz wyposażono w obrotowy ekran o przekątnej 10,1” i rozdzielczości 1024x600! Można ustawiać go tak, jak w danej chwili wygodnie. Kinowa dynamika 24 klatek na sekundę i cyfrowa redukcja szumów HD dopełniają dzieła.

To, że dobry film nie zawsze kończy się po 90 minutach, wiedzą doskonale eksperci FUNAI. Właśnie z tego powodu urządzenie posiada prawdziwie ekonomiczną baterię, pozwalającą na ponad 2,5 godziny komfortowego użytkowania. Nieważne gdzie się znajdujesz, możesz bez problemu oddać się cyfrowej rozrywce na dłużej, by w pełni docenić jej jakość.

PB1-M200 to nie tylko Blu-ray. Dzięki funkcji vTuner, w zestawieniu z wejściem na słuchawki, standardem Virtual Surround i Dolby True HD, można uzyskać łatwy dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych bez względu na okoliczności.

Gadżet proponowany przez FUNAI posiada szereg ułatwiających życie funkcjonalności. BD-Live to prosty sposób na ściągnięcie napisów lub zwiastuna filmu, którego jeszcze nie posiadamy. A jeśli lubimy wiedzieć o produkcji więcej, niż przeciętny kinoman? Nic prostszego, wystarczy skorzystać z opcji Bonus View, by cieszyć się np. udźwiękowionym komentarzem reżyserskim, wkomponowanym bezpośrednio w sceny hollywoodzkiego hitu. To nadal nie koniec - jako, że FUNAI nie toleruje zbędnych komplikacji, PB1-M200 wyposażono w funkcję fun-Link. Wystarczy jeden pilot, by zarządzać wszystkimi częściami składowymi kina domowego. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, by sprzętu używać w czterech ścianach jako typowego kina.

Dbałość o każdy detal to japońska specjalność - FUNAI PB1-M200 potwierdza znaną prawdę, wchodząc na półki sklepowe tuż przed Świętami, jako idealny wybór na prezent.

Usiądź wygodnie i oglądaj. Miejsce właśnie przestało być problemem.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe