agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Najwyższy poziom stylizacji i precyzji z trymerem 18w1

Najwyższy poziom stylizacji i precyzji z trymerem 18w1

ZDROWIE I URODA / Trymery / 2018-08-10 13:28:08

Doskonal swój styl za pomocą najbardziej precyzyjnego i wszechstronnego trymera Philips MG7770 z 18 nasadkami, który w wygodny sposób przycina i stylizuje zarost oraz strzyże włosy na głowie i ciele.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Stylizujesz swój zarost na twarzy i chciałbyś jednocześnie zadbać o swoje ciało? A może ze względu na wygodę sam strzyżesz głowę i chciałbyś przy okazji mieć możliwość skorzystania z trymera do twarzy? Cenisz trwałość i szukasz urządzenia, które pozwoli uniknąć skaleczeń i podrażnień? To znaczy, że uniwersalny trymer Multigroom jest dla Ciebie. Jeśli zależy Ci na najwyższym poziomie stylizacji i precyzji, wybierz nowy Multigroom Philips MG7770.

Ten uniwersalny trymer pomoże Ci zadbać o brodę, włosy i ciało. Dzięki 18 różnym nasadkom możesz dowolnie tworzyć stylizacje na całym ciele. Z trymera możesz korzystać także pod prysznicem, co zapewnia wygodę i komfort. Trymer zapewnia aż 5 godzin bezprzewodowego użytkowania po pełnym naładowaniu. Z Multigroomem MG7770 możesz też cieszyć się maksymalną trwałością. Stalowe ostrza delikatnie pocierają o siebie, same ostrząc się podczas golenia. W rezultacie po pięciu latach użytkowania są równie ostre jak pierwszego dnia, co potwierdza wydłużona gwarancja producenta.

W zestawie znajdziesz głowice oraz nasadki, które pozwolą Ci stylizować zarost oraz strzyc włosy na głowie i ciele: metalowy trymer, metalowy trymer do modelowania, precyzyjną golarkę, trymer do włosów w nosie i uszach, szeroką maszynka do strzyżenia włosów, golarkę do ciała, nasadkę zabezpieczającą, regulowaną nasadkę do brody: 3–7 mm, 2 nasadki do zarostu, 4 szerokie nasadki do włosów, 2 cieniujące nasadki do włosów, 2 nasadki do ciała.

Użyj metalowego trymera bez nasadki, aby uzyskać nienaganne krawędzie wokół brody, szyi i linii włosów lub przytnij włosy na ciele do minimalnej długości. Po przycięciu możesz też użyć precyzyjnej golarki, aby udoskonalić krawędzie policzków, podbródka i szyi lub metalowego trymera do modelowania. Natomiast dzięki małemu trymerowi szybko i łatwo usuniesz niechciane włosy z nosa i uszu.

Do strzyżenia włosów na głowie służy bardzo szeroka (41 mm) głowica do strzyżenia wyposażona w nasadki do przycinania włosów na długość do 16 mm. W zestawie znajdują się również specjalnie wyprofilowane nasadki pozwalające uzyskać efekt cieniowania na bokach. Szybko stworzysz więc własną fryzurę!

Z kolei wygodne golenie poniżej linii szyi zapewnia golarka do ciała. Jej unikatowe zabezpieczenie skóry chroni najbardziej wrażliwe obszary ciała, pozwalając na wygodne golenie włosów do długości nawet 0,5 mm.

Rekomendowana cena Multigrooma MG7770 wynosi 539 pln.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe